بازیکن سابق تیم های لیگ برتری از دوران پر حاشیه اش در پرسپولیس و سایر تیم ها صحبت کرد
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، قاسم دهنوی از بازیکنان خوب و تاثیرگذار فوتبال ایران بوده که انتخاب های اشتباهش در دوران فوتبال از لحاظ فنی خیلی به او ضربه زد و حاشیه های فراوانی برایش ایجاد کرد. او حالا در حالیکه به گفته خودش ناخواسته فوتبالش به پایان رسیده به دنبال روی آوردن به مربیگری است. صحبت های جالب او از حضورش در پرسپولیس و مذاکره با تیم های دیگر را در گفتگو با ایلنا می خوانید:
* از همان بازی اول در پرسپولیس به مشکل خوردم
من از فوتبال خداحافظی نکرده ام چرا که مگر با سلام و صلوات آمدم که بخواهم خداحافظی کنم. روزی که آمدم پرسپولیس چالش بزرگی را انتخاب کردم چون قبلش هم پیراهن تراکتور را پوشیده بودم و هم بازیکن تیم ملی بودم و انگیزه زیادی داشتم تا با لباس پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشم ولی افسوس از همان بازی اول تمام آن رویاها از بین رفت. بازی پرسپولیس - تراکتور اگر خاطرتان باشد که یک بر صفر تراکتور را بردیم و با علی کریمی درگیری پیدا کردم و هواداران علیه من شدند. نمی خواهم موضعگیری کنم ولی من با علی کریمی همبازی و هم اتاق بودم و او بهترین فوتبالیست ایران از هر لحاظ بوده و این را همه می دانند.
دایی گفته بود کریمی دستشویی هم رفت دنبالش برو
یک سوال دارم. فوتبال حرفه ای این چیزها سرش می شود؟ من لباس پرسپولیس را پوشیدم. همانطور که روزی لباس مس کرمان و ذوب آهن و تراکتور بر تنم بود و یک چیزی که مربی از من می خواهد باید اجرا کنم. مربی به بازیکن می گوید تو مامور مهار فلانی هستی و هرجا رفت باید همراهش بروی و حتی در دستشویی هم باید با او ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار