مشکلات پیست اتومبیلرانی و آکادمی آموزشی از سوی سرپرست و دبیر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی بازدید و بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون به همراه شهزاد کیانی دبیر کل فدراسیون با حضور در محل پیست اتومبیلرانی به بررسی مشکلات پیست اتومبیرانی و برنامه ریزی جهت مرمت و تجهیز هر چه بهتر این پیست پرداختند.
در این بازدید جایگاه تماشاگران و مقامات، امکانات رفاهی مجموعه، اشکالات فنی برگزاری مسابقات، تجهیزات لازم برگزاری مسابقات مختلف، تعبیه محلی مناسب جهت استراحت و اسکان ورزشکاران و پارکینگ های ماشین های مسابقات و تمام فضاهای مناسب برای بهره برداری رفاهی و بازاریابی مورد بررسی قرار گرفت.
پس از آن سرپرست و دبیر فدراسیون با حضور در محل احداث آکادمی آموزشی ضمن نیازسنجی به منظور ساخت و راه اندازی این آکادمی مطابق با استاندارد روز و همچنین ایجاد دفتر و محل استقرار کمیته های تخصصی برنامه ریزی و پیگیری ها لازم جهت آغاز عملیات ساخت و ساز را انجام دادند.
بازدید و بررسی و نیازسنجی پیست و امکانات موتورسواری نیز از جمله برنامه آتی سرپرست و دبیرکل فدارسیون است که پس از تعطیلات نوروز در دستور کار قرار خواهد گرفت.
*آماده باش 8 هیات استانی برای کمک به مردم در صورت وقوع سیل
در پی اعلام وضعیت هشدار به علت احتمال وقوع سیل در 8 استان لرستان، ایلام، کردستان، کرمانشاه، خوزستان، هرمزگان، کرمان وخراسان جنوبی، مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون از روسای هیات های موتوسواری و اتومبیلرانی این استان ها خواست تا در حالت آماده باش قرار گیرند و در صورت لزوم با پیوستن به ستاد بحران استان با تمام توان به کمک مردم سیل زده بشتابند و در صورت نیاز هر گونه تجهیزات مراتب را سریعا به فدراسیون و اداره ورزش استان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار