آقاتهرانی: در غرب مردم را با آبمیوه و ساندویچ به خیابان می آورند / فرق برخی از مسئولان ما با کلینتون چیست؟ / فضای مجازی دست شارلاتان هاست

انتخاب شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹
دبیرکل جبهه پایداری گفت: انقلاب آبروی امام عصر(عج) است از این رو در زمان انتخابات هرکسی را نه به مجلس بفرستید و نه رئیس جمهور کنید.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی شامگاه گذشته در همایش سیره سرایان و تجلیل از هیئات مذهبی همدان، با بیان اینکه آمریکایی ها بعد از گذشت این همه سال به این نتیجه رسیدند که نمی توانند با تیر، گلوله و جنگ و حتی بمب اتم شیعه، اسلام و حتی ولایت را نابود کنند اما می دانند اگر فکر جوان ما را نابود کنند، پیروز می شوند، بر وجود جوانان در عرصه های مهم سیاسی و اجتماعی تأکید کرد و گفت: مقام معظم رهبری گام دوم انقلاب را صرفا خطاب به جوانان بیان فرموده اند.
وی با انتقاد از اینکه فضای مجازی جوانان را از بین می برد، تصریح کرد: فضای مجازی در دست یک سری افراد شارلاتان و حقه باز افتاده است و امثال «روح الله زم»ها جوانان ما را مدیریت کرده و در خانه امام حسین(ع) را می بندند. دشمن را کوچک نگیرید، غفلت نورزید و نظام را در هیئت های امام حسین(ع) حفظ کنید، بچه ها و جوانان را به مسجد بکشانید و آینده را به دست آنها بسپارید.
دبیرکل جبهه پایداری با اشاره به موقعیت استراتژیکی همدان در مسیر کربلا، بیان کرد: همدان به لحاظ جایگاه ویژه و موقعیت خاص خود باید موکب و برنامه خاص برای زائران همیشگی کربلا داشته باشد.
وی با اشاره به فضائل و صفات امام حسین(ع) اظهار کرد: بزرگترین آیه الهی امام حسین(ع) است و تمام صفات عالیه الهی در ایشان خلاصه می شود به طوریکه ذره ای زشتی و اشتباه در کربلا نمی بینیم و با این الگو و نمونه برخی از مسئولان ما می گویند، چشم ما به کدخداست بنابراین فرق برخی از مسئولان ما با کلینتون چیست؟ آیا فقط صرف نماز خواندن نشان مسلمانی آنان است؟ و این کافی نیست.
آقاتهرانی ادامه داد: عالی ترین سوره قرآن کریم بقره ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار