تحریم های حداکثری نشانه کینه امریکا از جمهوری اسلامی است

ایکنا یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰
گروه سیاسی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صبح یکشنبه در نشست هم اندیشی و برنامه ریزی مراسم ۱۳ آبان؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با اشاره به تحریم های حداکثری امریکا علیه ایران گفت: این تحریم ها نشانه کینه آن ها از جمهوری اسلامی است.

به گزارش ایکنا ؛ نشست هم اندیشی و برنامه ریزی مراسم ۱۳ آبان؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی صبح امروز یکشنبه ۷ مهرماه، با حضور محسن رضایی؛ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، نصرت الله لطفی؛ قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و تعدادی از نمایندگان دستگاه ها و نهادهای اجرایی و فرهنگی کشور در شورای هماهنگی برگزار شد.
محسن رضایی در ابتدا با تبریک هفته دفاع مقدس ابراز امیدواری کرد که راه مقاومت حسینی و راه آزادگی فرزندان امام همیشه در روح و کالبد ایران اسلامی جریان داشته باشد تا بتوان از اسلام، کشور، ارزش ها و منافع ملی به خوبی دفاع کرد.
وی با تشکر از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: این در چهار دهه گذشته همیشه در کنار انقلاب و رزمندگان بوده و خودش اساساً یک نهاد انقلابی است که در بسیاری از برهه های تاریخی نقش منحصر به فردی ایفا کرده است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: موضوع ۱۳ آبان موضوع انقلاب بزرگی به نام انقلاب دوم است و امام خمینی(ره) وقتی لانه جاسوسی فتح شد، فرمودند انقلاب دومی آغاز شد، بنابراین ۱۳ آبان صرفاً حادثه یادآوری تاریخی نیست بلکه خود سرآغاز انقلاب دیگری است.
رضایی با بیان اینکه در انقلاب اول نظام شاهنشاهی وابسته که طی قرن ها نوکری روس، انگلیس و امریکا را کرده بود ساقط شد و جمهوری اسلامی مستقر شد، اظهار کرد: اما این تنها پیام انقلاب نبود چرا که استبداد داخلی به پشتوانه غرب و امریکا بود که ملت ایران را رها نمی کرد و تلاش داشت دوباره برگردد.
وی افزود: از آن زمان تا امروز امریکایی ها خواب بازگشت به ایران را می بینند که وقتی از طریق کودتا و ترور نتوانستند، جنگ هشت ساله را به ما تحمیل کردند و همه امکانات خود را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار