رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: تاکنون آزمایش کرونای ۴۶۰ نفر در استان گلستان مثبت شده که از این تعداد ۱۵۶ نفر جان خود را از دست دادند.
به گزارش تسنیم، عبدالرضا فاضل ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت تعداد مبتلایان به کرونا در استان اظهارداشت: از ابتدای اسفندماه تاکنون 5 هزار و 69 نفر با علائم حاد تنفسی، مشکوک یا مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری شدند.
وی گفت: در این مدت 3 هزار و 896 نفر از بیماران بهبود یافته و از بیمارستان ها مرخص شده اند و این روند همچنان ادامه دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بیان داشت: در حال حاضر 552 نفر با علایم کرونا در بیمارستان ها بستری هستند و این تعداد نسبت به روز گذشته بیش از 30 نفر کاهش یافته است.
وی با اشاره به جان باختن 156 نفر در اثر بیماری کرونا افزود: تاکنون آزمایش کرونای 460 نفر در استان گلستان مثبت شده که از این تعداد 156 نفر جان خود را از دست دادند.
فاضل با بیان اینکه جواب آزمایش یک هزار و 89 مورد مشکوک به کرونا در استان اعلام شده است، گفت: از این تعداد نتیجه آزمایش 460 مورد مثبت و 629 مورد منفی بوده است.
وی با اشاره به پیش بینی موج دوم بیماری از دهم فروردین ماه در استان اظهارداشت: مردم الزامات قرنطینه خانگی را رعایت کرده و از مسافرت و حضور در تجمعات و مهمانی ها خودداری کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار