گناوه – ایرنا – استاندار بوشهر گفت: پروژه دردست اجرای جاده ساحلی بندر ریگ به گناوه از پروژه های مهم و فعال است که ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان گناوه افزود: در ادامه برنامه بازدید از شهرستان ها و پروژه ها در این مرحله شهرستان گناوه در دستور کار قرار گرفته شد و از چندین پروژه سرکشی شد.
وی اظهارداشت: اولین پروژه بازدید شده جاده ساحلی ریگ - گناوه بود که خوشبختانه فعال است و مراحل پایانی کار را سپری می کند و امیدواریم در هفته های آینده بحث آسفالت آن شروع شود.
گراوند افزود: باتوجه به اینکه مسیر جاده ریگ - گناوه باتلاقی بوده است ، احداث آن نیز زمان بر شد که هم اینک فعال و پیشرفت خوبی دارد. 
وی با بیان اینکه شهرستان گناوه ظرفیت های خوبی دارد و مسیر جاده ساحلی گناوه به بوشهر باید چهار بانده شود، گفت: هرچه بتوانیم جاده ها را ایمن سای و معابر را از نظر رفت و آمد روان سازی کنیم به نفع استان بوشهر است.
استاندار بوشهر ادامه داد: دستور مطالعه پروژه باند دوم جاده ساحلی بوشهر - گناوه پارسال صادر شده و در حال انجام است.
وی اظهارداشت: با وجود مشکلات سخت اقتصادی کشور پروژه ها ی استان از جمله در گناوه تعطیل نشده است.
گراوند گفت: پل ورودی گناوه یکی دیگر از پروژه های بازدید شده است که بنا به گفته رئیس شورای اسلامی شهر ،این پل آرزوی ۱۸ ساله مردم این دیار بوده و پیمانکار آن بجد پای کار است.
وی بیان کرد: مسیر ورودی این شهر بندری به عنوان یکی از مقاصد گردشگری کشور ، درخور و شان این شهرستان نیست و احداث پل در این محور ضرورت داشت که در دستور کار قرار گرفت و اجرایی شد.
استاندار بوشهر گفت: پل سردار شهید سلیمانی گناوه از پروژه های فعال دیگر است که به اتمام رسیده و بخشی از جاده ارتباطی آن به روستاهای ساحلی نیاز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار