نشست نقش تشکل ها در بهره وری و رونق تولید برگزار شد

فارس نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۷
نشست نقش تشکل ها در بهره وری و رونق تولید، به همت انجمن مهندسی صنایع کشور به میربانی سازمان ملی بهره وری ایران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس ، نشست نقش تشکل ها در بهره وری و رونق تولید ، به همت انجمن مهندسی صنایع کشور به میربانی سازمان ملی بهره وری ایران در روز سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۸ با حضور فاطمه پهلوانی، رییس سازمان ملی بهره وری ایران؛ مهدی فتح اله، عضو هیات علمی دانشگاه و رئیس انجمن مهندسی صنایع ایران، حمید کلانتری، رئیس انجمن بهره وری؛ مهدی نجف پور، نایب رئیس انجمن ملی حمایت از مصرف کنندگان و آرمان خالقی، عضو هیات مدیره خانه صنعت ایران و فرشاد مقیمی، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزرات صمت برگزار شد.
فاطمه پهلوانی رییس سازمان ملی بهره وری ایران در سخنانی بر اشاعه فرهنگ بهره وری، ارائه خدمات مشاوره ای، تربیت مروجین بهره وری و اجرای طرح سفیران بهره وری به منظور تبدیل مفهوم بهره وری به رفتار اجتماعی از سطوح پایه سنی در دبستان و دبیرستان تاکید نمود و گفت: نقش تشکل های تخصصی در ترویج فرهنگ بهره وری در کشور و ارائه کمک های تخصصی به دستگاه های اجرایی در ارتقا بهره وری بسیار مهم است.
وی افزود: در طی سالیان متمادی که وظایف قانونی در زمینه سیاستگذاری، برنامه ریزی، نظارت برای سازمان تعریف شده، همیشه در کنار این سازمان، تشکل هایی تخصصی فعالیت داشته اند، ولی به نظر می رسد این همکاری نتوانسته به اهداف تعریف شده دست یابد.
بررسی ها نشان می دهد علت این عدم توفیق فقدان مدل مدونی برای همکاری و عدم توافق میان سازمان و تشکل ها در اجرای مدل است، وی در ادامه ضمن تاکید بر طراحی این مدل، از اقدامات سازمان برای طراحی شبکه ملی بهره وری ایران متشکل از اجزاء مختلف ذینفع بهره وری در کشور خبر داد و گفت: سازمان ملی بهره وری ایران از تشکل های تخصصی بهره وری می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار