حمله مسی به روسای بارسلونا بعدازناکامی در بازگرداندن نیمار

تابناک پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
واقعیت این است که دوست داشتم که نیمار برگردد. او یکی از بهترین بازیکنان دنیا است و از چنان محبوبیت و اعتباری برخوردار است که بازگشتش می توانست باعث افزایش رغبت اسپانسر ها برای سرمایه گذاری در باشگاه ما و ایجاد ثبات در آن می شد.

کاپیتان بارسلونا با اعتراف به اینکه موافق بازگشت نیمار به این تیم بوده، می گوید نمی داند که مسئولان باشگاه تمام تلاش شان را برای برگرداندن هم تیمی سابق او به نوکمپ انجام داده اند یا نه.
به گزارش تابناک ورزشی، لیونل مسی یکی از اصلی ترین موافقان بازگشت نیمار به بارسلونا بود، تا جایی که حتی برخی شایعات مبنی بر تحت فشار قرار گرفتن خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا از سوی او برای برگرداندن نیمار به نوکمپ منتشر شد. نیمار با مانع تراشی های باشگاه پاری سن ژرمن در پاریس ماندنی شد و مسی هم به خواسته اش نرسید.
خوسپ ماریا بارتومئو در مصاحبه های اخیرش بر اینکه او و همکارانش تلاش خود را برای برگرداندن نیمار انجام دادند تأکید کرد. در همین حال از پاریس اخبار ضدونقیضی به گوش می رسید و اکنون لیونل مسی هم می گوید در اینکه مسئولان باشگاه بارسلونا تمام تلاش خود را برای برگرداندن نیمار به اسپانیا انجام داده باشند، تردید دارد.
مسی در گفتگو با نشریه اسپورت، اعتراف کرد که خواهان بازگشت نیمار بوده، اما او از مسئولان باشگاه هیچ تقاضایی در ارتباط با این موضوع نداشته است. او گفت: واقعیت این است که دوست داشتم که نیمار برگردد. او یکی از بهترین بازیکنان دنیا است و از چنان محبوبیت و اعتباری برخوردار است که بازگشتش می توانست باعث افزایش رغبت اسپانسر ها برای سرمایه گذاری در باشگاه ما و ایجاد ثبات در آن می شد. با این حال رختکن بارسلونا هرگز از باشگاه برای برگرداندن نیمار تقاضایی نداشته است. ما نظر خودمان را می دهیم، اما با وجود همه چیز هایی که گفته می شود، کاملاً واضح است که من چنین تقاضایی از باشگاه نداشته ام.
کاپیتان کاتالان ها در بخشی دیگر از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار