از ابتد ای بهمن ماه، کادر اداری و اجرایی تمامی مدارس فارس موظف به حضور در آموزشگاه ها هستند.

به گزارش  از، مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: با توجه به اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر اینکه هیچ نقطه ای از استان فارس در وضعیت قرمز نیست، همه کادر اداری و اجرایی تمامی مدارس فارس موظف به حضور در آموزشگاه ها هستند.
حمیدرضا شعبانی در خصوص آخرین تصمیمات ستاد ملی کرونا در مورد وضعیت فعالیت های مدارس و حضور دانش آموزان در آموزشگاه ها از ابتد ای بهمن ماه در مدارس و با استناد به سخنان وزیر آموزش و پرورش، افزود: آموزش در دو پایه اول و دوم مقطع ابتدایی تمام مدارس شهر های زرد و آبی به صورت حضوری برگزار می شود.
او ادامه داد: در مدارسی که دانش آموزان در کلاس های درس این دو پایه بالاتر از ١٠ نفر هستند، لازم است دانش آموزان با برنامه ریزی مدیران مدارس، در روز های هفته توزیع شوند تا همه دانش آموزان از آموزش حضوری بهره مند شوند.
شعبانی گفت: در مناطق با وضعیت آبی، همه مدارس چه ابتدایی و چه متوسطه که کمتر از ۵٠ نفر دانش آموز دارند، به صورت حضوری و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.
او اضافه کرد: در مناطق با وضعیت زرد و آبی، آموزش هنرجویان هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش در خوشه دروس شایستگی های فنی و استاندارد آموزش مهارت و کارآموزی و کارورزی نیز حضوری است.
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس تصریح کرد: مهم ترین نکته در بازگشایی مدارس، رعایت کامل شیوه نامه های بهد اشتی و برگزاری کلاس های حضوری با تعداد تنها ١٠ نفر از دانش آموزان است.
شعبانی از مدیران مدارس خواست تا اول بهمن ماه د این زمینه برنامه ریزی کنند و با آگاه کرد خانواد ها، نحوه برگزاری کلاس های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار