پیکر پاک ستوان سوم شهید محمد احمدی سکل با حضور گسترده مردم شهیدپرور شهرستان رودان در زادگاهش روستای سکل تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رودان، تشییع پیکر این شهید بزرگوار ساعت ۱۰ صبح امروز پنجشنبه با حضور مردم و مسؤولان و خانواده ایشان از ورودی روستای سکل آغاز و ساعاتی پیش در گلزار شهدای این روستا به خاک سپرده شد.
حجت الاسلام مهدی دری امام جمعه شهرستان رودان در این مراسم اظهار داشت: تقدیم دو شهید در هفته نیروی انتظامی از شهرستان رودان یک برگ زرین و سند افتخار دیگر در تقویم این خطه شهیدپرور هرمزگان است.
وی به روایاتی درباره مقام والای شهدا اشاره کرد و افزود: در جهان آخرت همه به جایگاه شهدا غبطه می خورند و حتی انبیا و اولیای الهی که در صحرای محشر سواره هستند به احترام شهدا پیاده می شوند.
حجت الاسلام دری با اشاره به جایگاه والای ایثار و شهادت در فرهنگ اسلامی گفت: حفظ ارزش ها و ترجیح دادن اولویت های جامعه اسلامی بر منابع فردی، نشانه غنای فرهنگ اسلامی است.
به گزارش فارس، در بامداد روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه، اکیپ گشت دریایی پایگاه دریابانی میناب با تعدادی از شناورهای قاچاقچیان در آب های این شهرستان درگیر که در برخورد شناور قاچاقچیان با شناور سازمانی، ستوان سوم محمد احمدی سکل به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل که متاسفانه به علت شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل شد.
عکاس/ هادی پورحسن زاده

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار