عصر دنا: خوابگاه شبانه روزی دخترانه قلعه رئیسی به بهره برداری رسید.

به گزارش عصر دنا، با حضور امام جمعه، نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار، مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیرکل نوسازی مدارس، بخشدار، اعضای شورای اداری شورای شهر و شهردار، مردم و دانش آموزان قلعه رئیسی خوابگاه شبانه روزی دخترانه قلعه رئیسی افتتاح شد.
رئیس آموزش و پرورش چاروسا دانش آموزان دختر چاروسایی را از دانش آموزان نخبه استان دانست و گفت: ساخت این خوابگاه ۱۲۰ نفری از سال ۹۶ شروع شد و امسال ۷۵ دانش آموز در آن ساکن می شوند.
کرمی مدیرکل نوسازی مدارس استان هم در این مراسم با تقدیر از خیران و نماینده کهگیلویه در ساخت این خوابگاه گفت: افتتاح خوابگاه شبانه روزی دخترانه قلعه رئیسی زیربنای این خوابگاه هزار و ۳۷ متر مربع در دو طبقه و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ۵۰۰ میلیون تومان با مشارکت خیران و نوسازی مدارس اجرا شد.
عدل هاشمی نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی،لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم با تقدیر از خیران و همه کسانی که در این زمینه همکاری داشتند گفت: یکی از اولویتهای کاری مسئولان توجه به مناطق محروم شهرستان بود که ساخت چندین مدرسه در این منطقه از خدمات ارزشمندی بود که به همت خیران انجام شد

سرخط اخبار