مدیر صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری نوبت ششم بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق تا عصر امروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، فتح الله شعبانی گفت: با هماهنگی بانک عامل نوبت ششم از مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق به مبلغ ۱۰ میلیون تومان به حساب مشمولان واریز می شود.
وی گفت: در این نوبت بیش از ۲۴ هزار نفر وام ۱۰ میلیونی دریافت می کنند.
جزئیات پرداخت وام به بازنشستگان
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری نیز از واریز وام های ۱۰ میلیون تومانی به بازنشستگان ظرف دو روز آینده خبر داد و گفت: از آبانماه ثبت نام برای پرداخت وام به بازنشستگان آغاز می شود.
محمود مرتضایی فرد امروز در گفت وگوی زنده با شبکه خبر سیما، با اشاره به پرداخت جزئیات وام به بازنشستگان کشور، اظهار داشت: این وام از ۷ میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است و به افرادی که قبلاً ثبت نام کرده اند و اولویت بندی آن ها مشخص شده است، پرداخت می کنیم.
وی افزود: تمام بازنشستگانی که ثبت نام کرده و قبلاً وام دریافت نکرده اند یا وام های دریافتی آن ها تسویه شده است، می توانند برای دریافت وام ثبت نام کنند؛ ضمن اینکه افرادی که مشکل جسمی یا بیماری های خاص دارند، کمک بیشتری دریافت می کنند.
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به چگونگی پرداخت وام، خاطرنشان کرد: اقساط وام به صورت سه ساله با سود ۴ درصد است و بازنشسته متقاضی می تواند برای دریافت وام درخواست خود را در سامانه این سازمان زمان ثبت کند.
مرتضایی فرد اضافه کرد: پس از ثبت نام، پرداخت وام مشخص شده و به حساب این فرد واریز می شود؛ ضمن اینکه برای ثبت نام وام نیاز به مراجعه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار