گروهی از خیرین چینی با استفاده از خدمات پرینت سه بعدی خانه هایی در کمتر از دو ساعت ساخته اند تا کارکنان مراقبت سلامت را دور از همکاران خود و بیماران از کرونا ویروس در امان دارند.

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا ، گروهی از خیرین یکی از کمپانی های چینی برای اینکه کارکنان مراقبت سلامت را در حین انجام وظیفه از ابتلاء به ویروس کرونا نجات دهند با همکاری هم خانه های کوچکی احداث کردند و طی مدت شیوع اپیدمی آن ها را به طور رایگان در اختیار این افراد قرار دادند. این خانه ها تنها ظرفیت یک نفر را دارد و قابل حمل است در نتیجه صاحبان آن ها می توانند خانه های خود را برای گریز از ابتلاء به کرونا ویروس در محلی مناسب قرار دهند.
طراحان از خدمات پرینت سه بعدی برای ساخت این خانه ها در کمتر از دو ساعت بهره گرفته اند و از موادی برای ساخت آن استفاده کرده اند که قابلیت بازیافت و استفاده دوباره برای احداث پروژه های بعدی را دارد. این افراد از مواد سنتی نظیر سیمان و گچ برای ساخت این خانه ها خودداری کرده اند تا از دورریزی مواد در حین ساخت وساز خودداری به عمل آورند.
هر خانه از سرویس کاملی برخوردار است و تمام نیازهای کاربران را برآورده می کند. این خانه های مینیاتوری از دو بخش جدا از هم تشکیل شده است؛ در یک قسمت از آن سرویس های بهداشتی قرار گرفته شده است و بخش دیگر آن به اتاق کوچکی با یک تختخواب یک نفره ، تلویزیونی کوچک، سیستم تهویه هوا و پنجره کوچکی که امکان تماشای بیرون را فراهم می آورد، اختصاص داده شده است.
توالت های دوستدار محیط زیستی که در این خانه ها تعبیه شده است، به صورت غالب از سیستم فرآیندهای هوازی برای تجزیه پسماندهای انسانی کمک می گیرد و از ورود این پسماندها به داخل فاضلاب جلوگیری می کند.
خیرین تعداد ۲۰۰ خانه تک نفری و ۱۵ خانه بزرگ تر را به کارکنان مراکز بهداشتی چین اهدا کرده بودند اما با پایان رسیدن اپیدمی، تمام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار