اصفهان- ایرنا- عملیات ساخت ۱۲ طرح آموزشی و پرورشی روز چهارشنبه با حضور عباس رضایی استاندار اصفهان و شماری از مسئولان استانی و محلی در شهرستان فریدونشهر آغاز شد.

به گزارش ایرنا، آیین کلنگ زنی ساخت ۱۱ مدرسه آموزشی و یک دارالقرآن امروز با حضور مسوولان برگزار شد و خیرین هزینه احداث آن را به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان تقبل کردند.
استاندار اصفهان در این آیین با بیان اینکه خیران می توانند یاری دهنده دولت و نظام برای رفع مشکلات و کمبودها باشند، اظهارکرد: اعتباری که خیران در نزد خداوند دارند بی نظیر است و باید قدردان این موقعیت باشند.
به گفته وی خیرین مدرسه ساز در راستای تعمیر، نگهداری و پایداری مدارس می توانند نقش موثری داشته باشند.
عباس رضایی از احداث مدارس خیرساز ِبیشتر از خرداد سال آینده در روستاهای فریدونشهر خبر داد و افزود: بهره برداری از مدارس خیرساز برای آغاز سال تحصیلی امسال برنامه ریزی شده بود اما به دلیل برخی رخدادها مانند انتخابات، حوادث آبان ماه و کرونا به تاخیر افتاد.
رضایی سپس در حاشیه این آیین در جلسه با خیران و مسئولان آموزش و پرورش شهرستان فریدونشهر اظهارداشت: مردم فریدونشهر ولایی، پایبند به نظام و غنی از فرهنگ و اندیشه هستند.
استاندار اصفهان انقلاب را بزرگ ترین نعمت توصیف کرد و افزود: بسیاری از مشکلات، گرفتاری ها و کمبودها در سایه انقلاب برطرف شد، اگرچه این به معنای نفی دیگر مشکلات از جمله تنگناهای اقتصادی و معیشتی نیست.
رضایی افزود: دولت و کشور اکنون در بدترین شرایط در طول سال های پیشین قرار دارد البته که دست یاری خداوند همواره پشتیبانی مقتدر برای ملت بوده است.
وی افزود: اهتمام خیران به مدرسه سازی نشانه همزبانی و همراهی مردم با دولت و نظام است، چرا که همه در یک کشتی سوار هستیم.
وی به تدوین سند آمایش سرزمین این شهرستان اشاره و بیان کرد: توسعه فریدونشهر متناسب با جمعیت و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار