مسئول برگزاری لیگ دوچرخه سواری بانوان گفت: سطح کیفی مسابقات بانوان با توجه به تعطیلی شیوع ویروس کرونا خوب بود و بانوان فراتر از انتظار ظاهر شدند.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، فرشید خلوتی مسئول برگزاری نخستین مرحله لیگ دوچرخه سواری بانوان در مورد شروع این رقابت ها اظهار داشت: با توجه به اینکه صدور مجوز برگزاری لیگ به ما دیر اعلام شد اما با برنامه ریزی منجسم فدراسیون از چهارشنبه تا جمعه گذشته توانستیم لیگ دوچرخه سوای بانوان را در ماده های استقامت جاده، پیست و تایم تریل در دو بخش بزرگسالان و جوانان برگزار کنیم. در واقع همه عوامل در فدراسیون سعی کردیم که این میزبانی را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.
وی در ادامه افزود: شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی 7 ماهه مسابقات و تمرینات شده بود. هر چند در 3 ماه گذشته دوچرخه سواران با رعایت پروتکل های بهداشتی تمرینات خود را برگزار می کردند اما باید گفت که با تمام این وقفه ها، تیم های خوبی در این دوره و با انگیزه زیاد شرکت کردند که فراتر از انتظارات ظاهر شدند.
دهقان، قهرمان مسابقات دوچرخه سواری جاده بانوان شد
مسئول برگزاری لیگ دوچرخه سواری بانوان تصریح کرد: در اولین مرحله لیگ بانوان مجموعا 13 تیم از کل کشور شرکت کردند و نتایج خوبی در لیگ ثبت شد. هر چند برای ما میزبانی مسابقات بانوان سخت بود اما باید یادمان باشد که برگزاری همین مسابقات است که بانوان را انگیزه می دهد و می تواند باعث پیشرفت آنها شود. رشته دوچرخه سواری از رشته های پول ساز نیست و ورزشکاران بیشتر به خاطر علاقه شان به این رشتهف رکاب می زنند.
خلوتی در مورد مشکلات این رشته تاکید کرد: اسپانسرهای زیادی در دوچرخه سواری وارد نمی شوند چون حامیان مالی انتظار دیده شدن دارند. تبلیغات در این رشته کم است.هزینه های این رشته باوجود اینکه زیاد به چشم نمی آید اما بسیار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار