وقت نیوز - فرماندار اسکو اعلام کرد : عملیات ایمن سازی آزاد راه تبریز- سهند با هزینه ۱۱ میلیارد تومان مهم در حال انجام است که پس از اتمام زیر بار ترافیک می رود.

به گزارش وقت نیوز ، بابک رضی منش روز شنبه در گفت و گوی خبری با رسانه های محلی گفت : این راه نقش بسیار مهمی در جهش توسعه سهند و کاهش بارترافیکی محور تبریز_آذرشهر خواهد داشت.
وی افزود: اکنون در حال ایمن سازی پروژه از جمله نصب نیوجرسی، خط کشی و تابلوهای راهنمای مسیر هستیم.
فرماندار اسکو بیان کرد : طرح آزادراه تبریز_سهند به رغم شرایط رکود در پروژه های عمرانی در سطح کشور به هیچ عنوان متوقف نشده و به طور متوسط ماهانه بیش از سه درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .
به گفته وی نزدیک به ۵۳ درصد تملک مسیر در ۲.۵ سال گذشته انجام گرفته است.
رضی منش ادامه : دولت و مسوولان محلیبه رغم تنگناهای مالی و شرایط تحریم برای اتمام این آراده راه عزم راسخ دارندو کسانی که امروز مغرضانه از تاخیرآن با وجود اتمام پروژه انتقاد می کنند، از اقدامات خود برای مردم سهند گزارش دهند.
وی یادآور کرد: این پروژه با مشارکت دولت و بخش خصوصی اجرا شده و دولت همه سهم خود را پرداخت کرده است .
فرماندار اسکو اضافه کرد : علیت تاخیر دربهره برداری این آزاد راه فقط افزایش ایمنی مسیر ، نصب علائم عمودی و افقی، تابلوهای راهنمای مسیر، نیوجرسی و گاردریل است که با سرعت در حال اجرا است.
وی ادامه داد: در اجرای طرح ایمن سازی آزاد راه ۲۰ کیلومتری تبریز - اسکو، همه تقاطع های غیر مجاز ۷۰ متری مسدود و الزامات ایمن سازی از قبیل رنگ آمیزی جداول، علایم افقی و عمودی، تابلوهای راهنمای مسیر، ایستگاه های اتوبوس و ایمن سازی مسیرهای پیاده رو عملیاتی خواهد شد.
فرماندار اسکو خاظر نشان کرد : اجرای پروژه کنار گذر سهند به طول ۱۷ کیلومتر برای کاهش بار ترافیک از اولویت های اصلی شهر جدید سهند است .
آزادراه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار