عباس شمسعلی طی یادداشتی نوشت: آمریکا با همه ادعاها تحمل یک نرم افزار و پیام رسان چینی را ندارد، عرصه جنگ مجازی جدی است و با تأسی به فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس در این جنگ تحمیلی مجازی هم برای شکست دشمن تلاش کنند.

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا ، عباس شمسعلی طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت: چهل سال از آغاز جنگ تحمیلی دشمن علیه کشورمان و تجلی دفاع مقدس مردم و مخصوصاً جوانان این آب و خاک می گذرد. جنگی که برای به زانو درآوردن انقلاب اسلامی در اولین سال های تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران به راه افتاد اما با رشادت بی نظیر رزمندگان غیور و از جان گذشته و پشتیبانی مردم انقلابی میهن مان تبدیل به سند افتخار و برگ زرین ماندگار در تاریخ این سرزمین شد.
البته ناکامی عبرت آموز دشمنان در شکست از جمهوری اسلامی در میدان جنگ نظامی، پایان جنگ و خصومت علیه کشورمان نبود.
سال هاست که دشمنان این ملت و کشور انواع خباثت ها و دشمنی ها را در عرصه های مختلف به کار گرفته اند. تشدید جنگ اقتصادی که در همان سال های نخست پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آغاز شده بود یکی از راهبردهای دشمن علیه جمهوری اسلامی بود که این عرصه رویارویی همچنان و با شدت بیشتری ادامه دارد.
اما یکی از محورهای مهم و اساسی دشمن علیه کشورمان به ویژه بعد از پایان جنگ تحمیلی 8 ساله، عرصه جنگ فرهنگی بود. دشمنان که سیلی سختی از جوانان مجاهد و باغیرت این مرز و بوم خورده بودند پس از جنگ نظامی، تهاجم فرهنگی پرحجم برای اثرگذاری بر جوانان این کشور و تغییر فرهنگ انسان ساز انقلاب اسلامی را در دستور کار خود قرار دادند.
پیچیدگی و مختصات جنگ فرهنگی به نوعی بود که حتی بسیاری از مسئولان کشور نیز نسبت به درک ابعاد و جدیت آن دچار غفلت شدند تا آنجا که رهبر معظم انقلاب در همان سال های نخست بعد از جنگ تحمیلی با تعبیر کلیدی و پُرمغز «شبیخون فرهنگی» تلنگری جدی به همه زدند.
اما چرا ایشان از تعبیر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار