احمد حکیمی پور، فعال سیاسی اصلاح طلب در گفتگو با پارسینه در گفت وکویی کوتاه اظهار داشت: جامعه ایران روز های پر حادثه ای را سپری می کند و به همین دلیل لازم است ساز و کاری برای کاهش اختلافات داخلی تعیین شود تا بتوانیم، با همصدایی مشکلات را پشت سر گذاشتیم.

به گزارش پارسینه ؛ فعال سیاسی اصلاح طلب در ادامه سخنانش گفت: کشور در شرایطی به استقبال انتخابات مجلس شورای اسلامی می رود که فضای داخلی مملو از اتفاق هایی است که هر کدام می توانند در فضای انتخاباتی تاثیر منفی بگذارد. به عنوان مثال شلختگی اقتصادی که دهک های مختلف مردم را با گرفتاری های زیادی روبرو کرده است. در چنین حالتی این احتمال می رود مردمِ ناراضی انگیزه ای برای رای دادن در انتخابات نداشته باشند. به همین دلیل لازم است، دست اندرکاران اقتصادی در دولت و سایر دستگاه ها همه تلاش شان را برای بهبود وضعیت معیشت بگیرند.
حکیمی پور همچنین ادامه داد: یکی از نکته های تاسف آور فضای سیاست داخلی این است که گروه های سیاسی به طور دائم اقدام به تخریب یکدیگر می کنند و برای تخطئه رقیب از طرح اتهام و تهمت هیچ ابایی ندارند. معلوم است وقتی مردم، مسئولان را در موقعیت «جنگ قدرت» ببینند، به خودیِ خود نوعی دلسردی و ناامیدی به سراغ شان خواهد آمد. شرح این شرایط نشان می دهد، سیاسیون باید در رفتار خود تجدیدنظر کنند.
نماینده ادوار مجلس تصریح کرد: البته کارنامه مجلس دهم و اینکه نمایندگان فعلی چه عملکردی را از خود نشان دادند هم می تواند در میزان مشارکت موثر باشد. به هر حال اگر افکار عمومی اینطور فکر می کنند که مجلس فعلی نتوانسته است طبق انتظار کارساز باشد، باید در پای صندوق های رای حضور چشمگیر داشته باشد تا از این طریق بتواند گزینه های متبوع و موردنظرش را به قوه مقننه بفرستد.
احمد حکیمی پور در پایان سخنانش گفت : شرح این شرایط نشان از وضعیت خاص کشور در آستانه انتخابات مجلس دارد. پس باید همه، همهِ هم وغم شان را به کار بگیرند تا انشاءالله با برگزای یک ...

سرخط اخبار