تیم والیبال شهرداری ارومیه در دیدار معوقه هفته هفتم لیگ برتر والیبال با سپاهان اصفهان دیدار می کند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه ، در چارچوب رقابت های لیگ برتر والیبال در دیدار معوقه از هفته هفتم این رقابت ها، تیم شهرداری ارومیه امروز چهارشنبه دوم بهمن ماه از ساعت 17 به مصاف تیم فولاد سپاهان اصفهان خواهد رفت.
مسعود ذوقی و امید فولادی وند به عنوان داور اول و دوم دیدار این بازی را بر عهده دارند و محمد حسن خوش دل و نادر انصاری به عنوان ناظران سازمان لیگ فدراسیون در این بازی حضور خواهند داشت.
تا به اینجای کار تیم شهرداری ورامین با 23 امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و پیکان تهران و سایپا با 22 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند. تیم شهرداری ارومیه نیز با 16 امتیاز در رده ششم قرار دارد.
شاگردان پیمان اکبری در نخستین دیداری که با سرمربیگری وی برای شهرداری برگزار شد بیست و نهم دی در ارومیه تیم شهداب یزد را در مجموع ست شماری با نتیجه 3 بر صفر مغلوب کردند.
شرایط تیمی شهرداری ارومیه در آینده بهتر می شود
تیم شهرداری ارومیه شهداب یزد را از پیش رو برداشت
تیم والیبال شهرداری ارومیه به مصاف شهداب یزد می رود
وضعیت تیمی شهرداری ارومیه روز به روز بهتر می شود
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با بیان اینکه اعتقاد دارم این عملکرد واقعی تیممان نیست اظهار داشت: مطمئنم روز به روز و بازی به بازی شرایط تیممان بهتر از این خواهد بود.
پیمان اکبری در خصوص قانون سازمان لیگ که مانع از به کارگیری بازیکنان تازه جذب شده را شامل می شود خاطرنشان کرد: متأسفانه نحوه به کارگیری بازیکنان جذب شده جدید تیم ها مورد تأیید مربیان تیم ها در جلسه پیش از شروع لیگ قرار گرفته است و به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار