بیشتر مواقع وقتی صحبت از خرید یک خودروی مقرون به صرفه می شود، چیزی که به ذهن می آید، پایین آوردن توقع از امکانات چنین خودرویی است. معمولا نمی توانید تصور کنید خودروهایی که در حد خودروهای لوکس نیستند، زیبا و رضایت بخش باشند. اما در این گزارش شش خودروی معمولی در مقیاس بازار خودروی جهان که در مقایسه با خودروهای لوکس مشهور ارزان تر هستند معرفی شده اند که فضای داخلی بسیار زیبا و کارآمدی دارند. تمام مواد به کار رفته در این خودروها، از جمله فضای داخلی، از مواد باکیفیت و بادوام انتخاب شده است. طراحی زیبا، انبوهی از امکانات ایمنی و رفاهی و قیمت مناسب در بازار جهانی، این خودروها را محبوب بسیاری از شیفتگان خودروهای روز کرده است. با وجود این که این خودروها در طبقه خودروهای لوکس نیستند، شاید تعجب کنید چرا از این همه امکانات عالی برخوردار هستند. حقیقت این است که سازندگان این خودروها بیش از دیگر همتایان شان به امنیت و راحتی مشتریان خود اهمیت داده اند.
هیوندای سانتافهHyundai Santa FE
امروزه تلفیق ابزارهای ایمنی پیشرفته با تجهیزات دیجیتال، سیستم های صوتی و بلندگوها و هر چیز دیگری که فضای داخلی خودرو را عالی و دوست داشتنی کند، اتفاق رایجی است. یک نمونه خوب از این خودروها که در کنار طراحی زیبایش، فضای داخلی محبوبی هم دارد، هیوندای سانتافه است.
اتاق این خودرو در مقایسه با نسخه قبلی خود بسیار تغییر کرده و فضای بزرگی در اختیار سرنشینان خود قرار داده است. داشبورد آن بزرگ و پهن است و راننده با استفاده از رهیاب صوتی- تصویری که مقابل خود دارد، می تواند دید خوبی از اطراف داشته باشد. صفحه نمایش سرگرمی- اطلاع رسانی این خودرو به شکل یک تبلت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار