رییس دفتر رییس جمهوری اظهار داشت: دولت قطعا با وجود فشارهای خارجی و تحریم ها به تنهایی نمی تواند تمام مسائل و مشکلات را حل کند و به همکاری و همسویی تمام نیروهای درون نظام و فعالان اقتصادی و بخش خصوصی نیاز مبرم دارد و باید با تعامل و برنامه ریزی در راستای اهداف کشور تلاش مضاعف داشت.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری  برنا ، "محمود واعظی" شامگاه شنبه در نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی استان یزد افزود: وقتی برجام را امضا کردیم طبیعی بود یک سری افراد تندرو در آمریکا، رژیم صهیونیستی و همچنین رژیم سعودی از این موضوع عصبانی و نگران باشند و به همین اندازه که از طرف کشورهای خارجی تحت فشار بودیم از طرف برخی نیروهای داخلی هم تحت فشار بودیم و مرتب به ما می گفتند چه اتفاقی افتاده و کاری نشده است.
رییس دفتر رییس جمهوری اظهار داشت: حتی امروز که ترامپ از برجام خارج شده همین افراد می گویند چرا شرکت ها از کشور خارج شدند و خیانت کردند در حالی که باید در پاسخ به این ها گفت اگر کسی نیامده پس چطور رفته اند؟.
واعظی گفت: در دولت یازدهم تلاش کردیم وعده هایی که به مردم دادیم را با همه فشارهای داخلی و خارجی جامه عمل بپوشانیم و همه دیدیم که تورم سه سال کامل تک رقمی بود و رشد ما از منفی به مثبت و حتی در یک سال دو رقمی شد.
وی در ادامه، یکی از اهداف و سیاست های مهم دولت به رغم تحریم های شدیدی که توسط دشمنان بر مردم و کشور تحمیل شده را ایجاد زمینه مناسب برای کسب و کار، فعالیت های اقتصادی و صادرات و ارتباط درست با خارج از کشور دانست و یادآور شد: ایجاد آرامش مناسب در جامعه و مسائل اقتصادی با وجود محدودیت های که بخاطر تداوم تحریم ها وجود دارد جزو سیاست هایی است که دولت به جد برای بخش صنعت و تجار پیگیری می کند و در این خصوص تاکنون گام های خوبی برداشته شده است.
وی ادامه داد: راهبرد اساسی دولت در شرایط سخت کنونی بخاطر دشمنی هایی که وجود دارد حمایت از بخش خصوصی برای عبور از شرایط کنونی است که قطعا با درایت و همکاری این بخش با مسئولان، حل شدنی است ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار