وداع مردم ولایتمدار ایلام با پیکر سرباز شهید «محمد رضا فلاحی»

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷
مردم ولایتمدار و شهید پرور ایلام، صبح امروز با پیکر سرباز شهید«محمد رضا فلاحی» که در مرز دهلران ردای شهادت پوشید وداع کردند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام ، مردم ولایتمدار و شهید پرور ایلام، صبح امروز با پیکر سرباز شهید«محمد رضا فلاحی» که در مرز مهران ردای شهادت پوشید وداع کردند.
مراسم وداع با شهید عشریه در مازندران برگزار می شود
حضور باشکوه مردم سمنان در آئین وداع با شهید مدافع حرم «محمد قنبریان» به روایت تصویر
مراسم وداع با شهید مدافع حرم در قم به روایت تصویر
در این مراسم باشکوه مردم و مسئولان نظامی و انتظامی و سیاسی استان حضور داشتند سرهنگ کیاست سپهری اظهار داشت: یکی از پرسنل سرباز وظیفه و فداکار واحدهای مرزی دهلران در حین کنترل، مراقبت و پایش نوار مرزی، به علت وزش باد شدید تعادلش بهم خورده و از ارتفاع بام برجک دیده بانی به زمین برخورد و در دم به درجه رفیع شهادت رسیده است.
 سپهری ضمن طلب غفران برای همرزم شهید و صبر جزیل برای خانواده محترم وی، با بیان اینکه در بررسی تیم کارشناسان اعزامی علت تامه شهادت او فقط برهم خوردن تعادلش بر اثر وزش شدید باد بوده است، افزود: سرباز وظیفه حمید رضا فلاحی زاده فرزند ابوالفضل پایه خدمتی تیر 97، متولد 1379، اهل و ساکن الیگودرز لرستان، از بهترین، با اخلاق ترین و نمونه ترین سربازان بخش کنترل و مراقبت برجک مرزی دهلران بود.
 وی افزود: این سرباز فداکار شهید بامداد هشتم مرداد 98، در حین کنترل، مراقبت و پایش نوار مرزی در بام طبقه سوم برجک دیده بانی به علت شرایط نامساعد جوی و وزش باد از پشت بام برجک به پایین سقوط و از ناحیه سر مصدوم و در دم به فیض رفیع شهادت رسیده است.
فرمانده مرزبانی استان ایلام با اشاره به شرایط مرزهای کشور خاصه 435 کیلومتر مرز استان ایلام، خاطرنشان کرد: امنیت مرزهای ...

سرخط اخبار