زنجان - ایرنا - مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره سراسری طنز دانشجویی "تلخند" که به میزبانی زنجان برگزار می شود، تا ۱۵ فروردین تمدید شد.

رییس جهاد دانشگاهی استان زنجان روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این جشنواره با هدف ترویج شعر و نثر طنز و نیز ایجاد روحیه نشاط و شادی در بین دانشجویان برگزار می شود، گفت: چهارمین جشنواره سراسری طنز دانشجویی "تلخند" شامل بخش های شعر و نثر در موضوعات دانشجو و رویدادهای زندگی دانشجویی(خوابگاه، سلف غذاخوری، استاد، امتحانات، فضای دانشگاه، ازدواج وشهریه)، طنز سیاسی با محوریت دشمنان ایران و ایرانی(ترامپ، نتانیاهو، داعش) و طنز اجتماعی(طلاق، اعتیاد، اختلاس) است.
کامران جعفری با بیان اینکه شرکت در هر ۲ بخش شعر و نثر برای متقاضیان بلامانع است و محدودیتی در تعداد و قالب آثار ارسالی وجود ندارد، افزود: شرکت کنندگان باید دانشجو باشند و یا حداکثر یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی آنان گذشته باشد.
وی با بیان اینکه ناصر فیض، سعید بیابانکی و دکتر اسماعیل امینی اعضای هیات داوران چهارمین جشنواره سراسری طنز دانشجویی "تلخند" هستند، اظهار داشت: مضمون و محتوا، انسجام، بهره گیری از آرایه های ادبی، فصاحت و بلاغت و نوآوری و پرداختن به موضوعات روز از شاخص های ارزیابی آثار است.
جعفری افزود: تعداد کلمات در بخش نثر، حداقل ۱۰۰ کلمه و حداکثر ۲۰۰۰ کلمه است.
وی اظهار داشت: علاقهمندان می توانند آثار خود را به پست الکترونیکی patoghetanz@gmail.com یا ادمین کانال جشنواره به نشانی @patoghejahadi ارسال کنند.
جعفری افزود: آیین اختتامیه و معرفی آثار و نفرات برگزیده چهارمین جشنواره سراسری طنز دانشجویی "تلخند" اردیبهشت سال جاری برگزار می شود.
رییس جهاد دانشگاهی استان زنجان گفت: چهارمین جشنواره سراسری پاتوق طنز دانشجویی «تلخند» به همت معاونت فرهنگی جهاد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار