رئیس کل داگستری استان کرمان در تشریح پرونده قتل آرش کسروی اعلام کرد قاتل با زدن شاهرگ خود خودکشی کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه ، رئیس کل داگستری استان کرمان در تشریح ابعاد جدیدی از پرونده قتل آرش کسروی و دو تن دیگر از همراهان وی، گفت: دو متهم به مداخله در قتل اخیر و همکاری برای اختفای اجساد، شناسایی شده و در بازداشت هستند.
یدالله موحد در تشریح این خبر افزود: متعاقب اطلاع پلیس و کشف اجساد سه نفر در شهر ماهان درتاریخ سوم مردادماه سال 99 و انجام بررسی های اولیه، اجساد یک زن (فرحناز رفیعی) و یک مرد (آرش کسروی) در صندوق عقب خودروی سواری زانتیا مشاهده و جسد فرد سوم با هویت محمدجواد گنجعلیخانی حاکمی در آلاچیق شیشه ای واقع در این باغ و جدا از دو جسد دیگر یافت شد.
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت فوق العاده موضوع و ضرورت کشف واقع، تیم ویژه پلیس جنایی آگاهی کرمان با مدیریت بازپرس ویژه رسیدگی به جرم قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرمان و مشارکت پزشک متخصص پزشکی قانونی تشکیل و پس از بررسی و مطالعه دقیق صحنه و جمع آوری دلائل و مدارک، و تحقیق شبانه روزی از مظنونان و مطلعین موفق شدند در کوتاه ترین زمان ممکن ابعاد مختلف این جنایت هولناک را کشف کنند.
رئیس کل داگستری استان کرمان خاطرنشان کرد: براساس بررسی های تیم های تخصصی آگاهی و قضایی و مطابق با نظریه پزشکی قانونی ، اجساد کشف شده در صندوق عقب خودرو 72 ساعت قبل از کشف، در مکان دیگری به قتل رسیده و به محل مذکور منتقل شده بودند.
موحد اظهارداشت: بررسی های انجام شده حکایت از آن دارد که آرش کسروی روز سه شنبه و پس از حضور در یک میهمانی در شب قبل از حادثه، به دلیل نداشتن حالت طبیعی در منزل تحت مراقبت فرحناز رفیعی که با او آشنایی قبلی داشته بوده که محمدجواد ...

سرخط اخبار