سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۴۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند و ۱۳ مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت وگو با خبرنگار ایمنا ، با بیان اینکه در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان همدان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _ سه شنبه ۱۱ آذرماه_ اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۹ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان همدان گزارش شده است.
وی اضافه کرد: مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته ۴۴۸ مورد بوده است که ۹۱ نفر در بخشی عادی و ۲۲ نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند و حال ۴۶ نفر نیز وخیم گزارش شده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان افزود: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون ۹ هزار و ۱۲۸ نفر در استان همدان به کرونا ویروس مبتلا شدند.
وی با توضیح اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان ۱۳ نفر از مبتلایان به کرونا جان باختند، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی های کرونای استان از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون به یک هزار و ۲۶۳ نفر رسیده است.
طاهری در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان های استان همدان، تصریح کرد: تا کنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان های اسدآباد ۳۰۲ نفر، بهار ۵۲۱ نفر، تویسرکان ۵۵۶ نفر، رزن ۳۴۰ نفر، درگزین ۱۵۲ نفر، فامنین ۱۶۰ نفر و کبودر آهنگ ۵۵۹ نفر بوده است.
وی اضافه کرد: همچنین تا کنون در شهرستان ملایر یک هزار و ۷۱۵ نفر، نهاوند یک هزار و ۳۸ نفر و همدان سه هزار و ۵۴۳ نفر به کرونا مبتلا شدند و ۲۴۲ مورد مثبت بستری نیز در بیمارستان های همدان مربوط به افراد غیربومی است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با تاکید اینکه رعایت شیوه نامه های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی و حضور نیافتن در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار