ساعت24-نمایش سه لژیونر ایرانی در لیگ پرتغال توجه استعدادیاب های این کشور را به بازیکنان ایرانی جلب کرده است.

اخیرا سایت معتبر ابولا مصاحبه ای با میگل تکسیرا مربی پرتغالی سپاهان انجام داده و از او در مورد نمایش مهرداد محمدی، مهدی طارمی و امیرعابدزاده سوال شده است.
تکسیرا که در لیگ هفدهم مهرداد محمدی در سپاهان شاگردش بوده و عمکرد طارمی را نیز در پرسپولیس بار ها از نزدیک مشاهده کرده است، با تمجید از نمایش های این دو در لیگ پرتغال و البته مقایسه شرایط تیم های ریوه آ و آوس در جدول رده بندی می گوید: «محمدی و طارمی قبلا هم عملکرد خیلی خوبی داشتند و نمایش آن ها در پرتغال من را سورپرایز نکرد. چیزی که آن ها ارائه کرده اند، سبب می شود تا پیشنهادات خوبی از تیم های پرتغالی و همینطور دیگر لیگ هایی اروپایی دریافت کنند. البته این خیلی بد است که تیم آوس در انتهای جدول رده بندی حضور دارد و این به مهرداد محمدی کمک نمی کند. طارمی، اما به باشگاه خوبی رفته که یکی از بهترین مربیان پرتغال را در اختیار دارد و آن ها از ثبات خوبی برخوردارند و این به طارمی کمک زیادی می کند.»
مربی پرتغالی سپاهان معتقد است انتقال موفق این سه بازیکن باعث شده تا حالا شرایط برای دیگر بازیکنان ایرانی در این مسیر هموارتر شود.
تکسیرا در ادامه به سه بازیکنی از سپاهان اش:اره می کند که توانایی بازی در لیگ پرتغال را دارند و در مورد آن ها اینطور توضیح می دهد: «ما سه بازیکن در سپاهان داریم که می توانند در لیگ پرتغال بازی کنند و مهم تر عملکردی است که آن ها در لیگ قهرمانان آسیا از خود نشان داده اند. من در مورد دروازه بان ۲۴ ساله مان پیام نیازمند صحبت می کنم که خیلی به بازی کردن در لیگ پرتغال نزدیک است. هافبک میانی ما سروش رفیعی بسیار تکنیکی و با تجربه است و عملکردی بالاتر از متوسط دارد. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار