امروز سهامداران شرکت های کاشی پارس، گروه صنعتی بازر و دوده صنعتی پارس در بورس و معامله گران شرکت های برق و انرژی پیوند گستر پارس، شیر و گوشت زاگرس و توزیع دارو پخش در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش سرویس بورس مشرق ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت ۲۵هزار و ۳۶۷واحدی، در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۵هزار و ۱۵۵واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۷میلیارد و ۹۰۶میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر ۵هزار و ۹۹۵میلیارد تومان در ۶۸۳هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بیشتر بخوانید:
بر این اساس سهامداران شرکت های کاشی پارس، گروه صنعتی بازر و دوده صنعتی پارس بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت های قیبر ایران، سیمرغ و پالایش نفت بندرعباس بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.
این گزارش می افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۱۴۱میلیون ورقه به ارزش ۴ هزار و ۷۵میلیارد تومان در ۳۱۱هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۳۴واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۵هزار و ۴۸۳واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شرکت های برق و انرژی پیوند گستر پارس، شیر و گوشت زاگرس شهرکرد و توزیع دارو پخش بیشترین رشد را داشتند و شرکت های هتل پارسیان کوثر اصفهان، افرانت و شهرسازی و خانه سازی باغمیشه بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار