اسیر جوسازی های سیاسی شویم

واحد مرکزی خبر پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۵
مدیران باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفتند: در فوت سحر خدایاری باید حواسمان باشد که اسیر جوسازی های سیاسی در ورزش نشویم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اقای کامران منزوی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال پس از اتفاق پیش آمده برای هوادار استقلال افزود: باید ابتدا از خودمان سوال کنیم که چرا برخی می خواهند با سیاسی جلوه دادن این موضوع کشور را زیر سوال ببرند اما من امروز می خواهم بگویم که ما برای متن موضوع که همان بانوان هستند چه کاری انجام داده ایم؟
وی گفت: ما تیم فوتسال بانوان نداریم و وقتی برای یک تیم فوتبال 80 میلیارد تومان هزینه می شود شما می بینید که کمترین هزینه ها برای بانوان اتفاق می افتد و وقتی قضیه را موشکافی می کنید متوجه می شوید که بانوان ما فضایی برای ورزش کردن ندارند و یا اگر هم وجود داشته باشد بسیار ناچیز است.
اقای منزوی افزود: در بحث ورود بانوان به ورزشگاه ها باید محیط ورزشگاه آماده شود و عاری از فحاشی و الفاظ رکیکی باشد که بعضی از تماشاگران آقا انجام می دهند و متأسفانه در همچنین موضوعی بعضی ها به دنبال جوسازی سیاسی هستند و ما باید فضایی را ایجاد کنیم که در توسعه ورزش بانوان بتوانیم بهتر از قبل عمل کنیم.
اقای محمدحسن انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس هم گفت: ما از همان روزی که این اتفاق برای هوادار فوتبال رخ داد از طرف باشگاه پرسپولیس به خانواده او صمیمانه تسلیت گفتیم البته نباید فراموش کنیم که در یکی دو روز گذشته برخی به دنبال جریان سازی هستند تا ورود بانوان به ورزشگاه را که قرار است در بازی تیم ملی ما با کامبوج اتفاق بیافتد، با تأخیر مواجه شود.
وی افزود: بانوان که قرار است روز بازی با کامبوج به ورزشگاه بیایند از همین حالا حواسشان را جمع کنند و اجازه ندهند که برخی با سیاسی جلوه دادن موضوع باعث ایجاد مشکلات شوند.
اقای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار