وفاق و همدلی گامی بلند در تحقق رونق تولید/کسب رضایتمندی مردم با پرهیز از اختلاف و تنش های احتمالی

ایلنا چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۴

استاندار مازندران وفاق و همدلی را گامی بلند در تحقق شعار سال مقام معظم رهبری دانست.
به گزارش خبرنگار ایلنا،احمد حسین زادگان بعدازظهر امروز در مراسم افتتاحیه محرومیت زدایی و اشتغالزایی مازندران اظهار داشت: بر کسی پوشیده نیست که نیروهای ارتش ،سپاه و بسیج علاوه بر قدرت بازدارندگی؛ در زمان بحران ها و بلایای طبیعی اصلی ترین یاری رسان مردم بوده اند.
وی افزود: هم اکنون در مواجهه با جنگ اقتصادی ظالمانه که هر روز نیز تشدید می شود ،بسیجیان همچنان در کنار مردم هستند .
استاندار مازندران گفت: اگر چه نمیتوانیم همه مشکلات را به تحریم پیوند بزنیم می بایست با پرهیز از اختلافات و تنش های احتمالی رضایتمندی مردم را از نظام و حکومت افزایش دهیم.
وی تصریح کرد: عده ای برآنند تا ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد جلوه دهند در چنین شرایطی اگر در کنار هم باشیم بر مشکلات فائق خواهیم آمد.
حسین زادگان به سیل اخیر استان اشاره کرد و افزود: در این سیل همچون دهه 60 با وفاق و همدلی مردم ،نیروهای جهادی در کمترین زمان و کمترین هزینه توانستیم در مراحل ابتدایی،مشکلات را مهار کنیم.
استاندار مازندران ادامه داد: حضور داوطلبانه نیروهای جهادی در کنار دستگاه های اجرایی از روزهای نخست تاکنون این نوع مدیریت ،وفاق و اثربخشی را به ما نشان داد.
وی با اشاره به اینکه انقلاب ما انقلاب مستضعفان است و توجه به این بخش از جامعه می بایست در اولویت قرار بگیرد،افزود: بسیج و سپاه با ورود به این بخش اثربخشی خوبی در این زمینه از خود بجای گذاشتند.
حسین زادگان خاطرنشان کرد: در سال رونق تولید با همکاری و هم افزایی بسیج مستضعفان،بنیاد برکت و ستاد فرمان امام (ره) در رفع مشکلات ...

سرخط اخبار