به گزارش تیتربرتر ؛ صبح امروز حسن قالیباف، رییس سازمان بورس مهمان نمایندگان مجلس بود و گزارشی از وضعیت امروز بازار به نمایندگان ارایه داد. همزمان با این حضور تعدادی از سهام داران معترض به شرایط بازار سرمایه در مقابل مجلس تجمع کردند تا اعتراض خود را نسبت به عدم حمایت دولت از بورس به گوش متولی بازار برسانند.
شنیده ها حاکی از این است که رییس سازمان بورس در میان تجمع کنندگان حضور یافته تا به سوالات آنها پاسخ دهد.
توضیحات رئیس سازمان بورس درباره وضعیت بازار
توضیحات رئیس سازمان بورس درباره وضعیت بازار
بنابر نوشته تسنیم؛ حسن قالیباف اصل رئیس سازمان بورس در نشست علنی امروز (یکشنبه، 5 آبان ) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس و اوراق بهادار و وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به نوسانات شاخص بازار سرمایه طی ماه های اخیر، گفت: امسال در بازار سرمایه کارهای بسیار خوبی انجام شده که افزایش نرخ شاخص ها یکی از این اتفاقات خوب بوده است.
وی با بیان اینکه آزادسازی سهام عدالت یکی دیگر از اتفاقات خوب در سال جاری بود، افزود: سهام عدالت بعد از 15 سال آزاد شد و حدود 13 هزار میلیارد تومان سهامدار، سهام خود را در بازار فروختند که عمدتا هم جزو قشر مستضعف هستند.
رئیس سازمان بورس تصریح کرد: تقویت تجهیز پس انداز و تامین مالی از طریق بازار سرمایه یکی دیگر از اتفاقات مهم امسال بود، سال گذشته 262 هزار میلیارد تومان تامین مالی در بازار سرمایه اتفاق افتاد در صورتی که در 6 ماهه امسال این عدد به 300 هزار میلیارد تومان رسیده است. عرضه های اولیه در سال گذشته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار