برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور به مناسبت روز جهانی معلولان با عنوان «بر بال فرشتگان» از روز ۱۳ آذر ١٣٩٩ در فضای مجازی آغاز می شود.

به گزارش برنا، ویژه برنامه های گرامی داشت روز جهانی معلولان در کانون پرورش فکری با شعار «با توانایی های متفاوت آینده را خواهیم ساخت» از روز ۱۳ تا ۲۰ آذر ۱۳۹۹ در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
این برنامه ها با هدف شناسایی کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه و معرفی کانون و خدمات مراکز فراگیر به آن ها و والدین شان و همچنین ایجاد زمینه های تعامل بچه ها با همسالان دارای نیازهای ویژه همراه با حس برابری و همدلی برگزار می شود.
در این میان کانون پرورش فکری، بستر پرتال اینترنتی به نشانی kpf.ir و صفحه های رسمی خود را در شبکه های اجتماعی به برگزاری برنامه های این مناسبت برای کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه اختصاص داده است.
نشر قصه گویی با زبان اشاره و صوتی
صفحه های مجازی کانون به مناسبت روز جهانی معلولان اقدام به پخش و انتشار قصه های صوتی در گروه های سنی مختلف، قصه گویی مربیان مراکز فراگیر کانون برای ناشنوایان با زبان اشاره، قصه گویی اعضای با نیازهای ویژه، فیلم قصه گویان برگزیده جشنواره های بین المللی قصه گویی با محوریت کودکان با نیازهای ویژه، قصه گویی مجازی صوتی و... در فضای مجازی و اشتراک گذاری از طریق برنامه شاد از ۱۳ تا ۲۰ آذر خواهند کرد.
تولید نماهنگ و انتشار در فضای مجازی
تهیه و تولید چندین نماهنگ از معرفی فعالیت های مراکز فراگیر، معرفی شخصیت خیران مدرسه ساز مدارس استثنایی، نماهنگ آموزشی «نقاشی روی سنگ» برای معلولان، نماهنگ عکاسان معلول جهان و ایران، نماهنگ با موضوع دنیای کودکان معلول، نماهنگ اعضای کم توان حسی و حرکتی مراکز فراگیر با مضمون قدردانی از کادر درمان، نماهنگ معرفی کتاب بریل از سوی اعضای روشندل کانون در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار