پیروزی استقلال در دیدار مقابل پدیده از آن جهت با تمام بردهای استقلال در این فصل تفاوت داشت که طعم صدرنشینی را پس از مدت زمان بسیار زیادی به این تیم چشاند.
به گزارش «ورزش سه»، روز گذشته حتی قبل از اینکه سوت آغاز بازی استقلال و شهرخودرو توسط اشکان خورشیدی به صدا دربیاید با هر هوادار استقلال که صحبت می کردی می توانستی خوشحالی بی حدوحصرشان را از تک تک جملاتی که به کار می برند و پیش بینی نتیجه بازی متوجه شوید. جاییکه تمام حرف ها و نظرات در یک نقطه به نام آندره آ استراماچونی و حفظ او در فصل بعدی خلاصه می شد. کسی که کار نکرده مربیان این تیم را بعد از پرویز مظلومی آن هم پس از 4 سال بالاخره به سرانجام رساند. حتی با صرف به این مطلب که این جایگاه می تواند موقتی باشد بازهم برای طرفداران این تیم فرقی نمی کند، چراکه استقلال این روزها می رود تا اعتمادبه نفس گم شده اش را دوباره پیدا کند، همان حلقه گمشده ای که سال ها به دنبال آن بود، اما نمی یافت آن هم درحالی که هیچ کسی با توجه به نتایج ابتدای فصل و اخباری که هرلحظه از سایت های ایتالیایی شنیده می شد تصورش را هم نمی کرد.
او بیشتر از هر بازیکنی در حین بازی تشویق شد، بدون اینکه حتی بخواهد عکس العمل خاصی نشان دهد چراکه او غرق جریان بازی بود و گویا تمام واکنشش را در هنگام گل شیخ دیاباته در خودش ذخیره کرده بود.
استراماچونی می دانست که یک پیروزی در این دیدار تا چه حد می تواند تبعات خوبی برای تیمش به بار بیاورد، خصوصاً اینکه از زمان ورودش به ایران چنین استقبال خوبی از طرفداران استقلال ندیده بود و با یک برد می توانست صدرنشینی را هم زمان با تولدش جشن بگیرد.
عکس العمل های او در حین بازی مثل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار