مقام مسؤول مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 13:00 روز جمعه 11 بهمن تا ساعت 02:00 بامداد روز شنبه 12 بهمن، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

ایمان محرابی نیا در گفت وگو  با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور ، اظهار داشت: در حال حاضر رصد تردد در جاده ها از طریق 794 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2256 دستگاه  ترددشمار  انجام می شود. 
وی ادامه داد: طبق آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2256 دستگاه  ترددشمار  جاده ای، در شبانه روز گذشته کل تردد ثبت شده در جاده ها نسبت به روز قبل 17.8 درصد افزایش دارد در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.
*   ترافیک سنگین در هراز و کندوان
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به اینکه در هیچ یک از محورهای منتهی به شمال کشور وضعیت جوی خاصی نداریم، اظهار کرد: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر ترافیک در محور کندوان مسیر جنوب به شمال از ابتدای محور تا سد امیر کبیر در اغلب مقاطع سنگین است همچنین در محدوده شهرستانک و تونل کندوان ترافیک نیمه سنگین است.
محرابی نیا با اشاره به تردد روان در مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت، گفت: هم اکنون شاهد بروز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال مقاطع مشاء، پلور، گالری امامزاده هاشم و منظریه و بروز ترافیک نیمه سنگین در مقاطع وانا ، گزنک و شاهان دشت هستیم.
* محدودیت ترافیکی جاده ها تا روز شنبه 12 بهمن ماه 98
وی اظهار کرد: تردد تریلرها غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز جمعه 11 بهمن در مسیر شمال به جنوب محور قائمشهر-تهران (فیروزکوه) ممنوع است.
مسؤول سالن عملیات مرکز ...

سرخط اخبار