شبکه نتفلیکس سرانجام اولین تیزر تریلر نیمه دوم فصل اول انیمیشن  Disenchantment را منتشر کرد که در آن شاهد ماجراجویی جدید شاهزاده بین هستیم.

در تازه ترین  اخبار سینما و تلویزیون ، اولین تریلر نیمه دوم فصل اول  سریال Disenchantment  (افسون زدایی) منتشر شده است. در اولین تیزر تریلر نیمه دوم فصل اول این  انیمیشن  فانتزی و کمدی که امروز شبکه  نت فلیکس  آن را منتشر کرده، شاهد نمایش اتفاقات پس از پایان نیمه اول هستیم که الفو در یک اتفاق تلخ کشته شد. با این حال، در دنیای فانتزی و جادویی سریال شاهزاده بین فکر می کند که الفو به آنجا رفته و صدایی مشابه الفو را از آنجا می شنود، اما ظاهرا نام الفو برای این شخصیت معنایی ندارد. شما در ادامه می توانید این تریلر را تماشا کنید:
دانلود از آپارات
مدتی پیش شبکه  Netflix  اعلام کرد که نیمه دوم فصل اول انیمیشن Disenchantment که در ۱۰ قسمت تولید شده، در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۹ شهریور ۱۳۹۸) از این سرویس استریم منتشر می شود. علاوه بر این تریلر، نتفلیکس سه پوستر شخصیت از سریال Disenchantment را نیز منتشر کرده که علاوه بر شاهزاده بین، شاهد حضور پدرش و همچنین لوسی نیز هستیم و شما در ادامه می توانید این سه پوستر را مشاهده کنید:
همچنین در مهر سال گذشته،  شبکه نتفلیکس از تمدید سریال Disenchantment برای فصل دوم خبر داد  که مانند فصل اول، فصل دوم این سریال نیز دارای ۲۰ قسمت خواهد بود که این قسمت ها در قالب دو بخش ۱۰ قسمتی تولید و بخش اول در سال ۲۰۲۰ و بخش دوم در سال ۲۰۲۱ از شبکه نتفلیکس منتشر خواهند شد.  ابی جاکوبسون  در نقش بین،  نت فکسون  در نقش الفو،  اریک آندره  در نقش صداپیشه شخصیت لوسی، ج ان دی مگیو، بیلی وست، موریس لا مارک، ترسی مک نیل، دیوید هرمن، مت بری، جنی باتن، ریچ فولچر، نوئل فیلدینگ و لوسی مونت گومری ، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار