شهید فخری زاده در سخنانی منتشر نشده تأکید می کند: نمی شود به حرف، قول و رفتار آمریکا تکیه کرد. حاج قاسم را به شهادت رسانده بعد پیغام می فرستد که می خواهیم تنش زدایی کنیم. ببینید ما با چه موجودی روبرو هستیم.

صراط:
در برنامه پرونده ویژه که شامگاه امروز سه شنبه از شبکه سوم سیما پخش شد، بخشی از سخنان منتشر نشده دانشمند شهید محسن فخری زاده پخش شد.
به گزارش فارس شهید فخری زاده در این سخنان می گوید: نکته این است که این موضوع را قرمز و آبی نکنید؛ اصلاح طلب است یا اصولگرا است دشمن و دوست من است؛ اینها بد است. اگر مبارزه با استکبار داشتی یار من هستی، دفاع از مظلوم کردی یار من هستی، دوری از هوا و هوس کردی یار من هستی؛ اینها معیارهای اصلی است در دید امثال حضرت آقا حاج قاسم و عزیزان دیگر است.
شهید فخری زاده در ادامه عنوان می کند: این نبوده است که چه کسی اصلاح طلب است اگر مخالفتی با کسی می کنند نه از موضع اصولگرایی علیه اصلاح طلبی و نه از موضع اصلاح طلبی علیه اصولگرایی.
وی خاطرنشان می کند: آمریکا قابل سازش نیست تا مادامی که این آمریکا همین آمریکاست و تا مادامی که ما بنا داریم پیرو امام باشیم.
دانشمند شهید هسته ای در این سخنان منتشر نشده اظهار می دارد: سازش با این (آمریکا) معنا ندارد و این نوع شهادت نشان داد که نمی توان به حرف، قول و رفتارش تکیه و اعتماد کرد.
وی ادامه می دهد: آمریکا زده کشته داده و بعد پیغام می فرستد که می خواهیم تنش زدایی کنیم؛ ببینید با چه موجودی سر کار داریم، بعد می خواهید با چنین موجودی بروید و مذاکره کنید؟ مذاکره کنید که چه بشود؟ یعنی می خواهد (وضع) از این بدتر شود دارو و دلار که نداریم نفتمان را هم که نمی توانیم بفروشیم.
شهید فخری زاده در ادامه این سخنان خود می گوید: حالا مذاکره کنیم که چه بشود؟ FATF را امضا کنیم که چه بشود؟ CFT را امضا کنیم که چه بشود؟
رئیس شهید سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار