استاندار خراسان جنوبی گفت: ورزش هیچ گاه محدود به زمان و مکان نبوده و نیازمند فرهنگ سازی است.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ محمدصادق معتمدیان روز یکشنبه در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار داشت: نام گذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، مجالی برای اندیشیدن به روش های توسعه و رشد جسمی و روحی انسان و معرفی الگوهای انسانیت، پهلوانی و قهرمانی است.
وی افزود: از این منظر، ورزش هیچ گاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزشی، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی مورد اهتمام تک تک اقشار جامعه قرار گیرد.
رئیس شورای عالی ورزش استان خراسان جنوبی بیان کرد: بدون شک، ورزش استان خراسان جنوبی با توجه به سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده، زمینه های زیادی برای رشد و تعالی بیشتر داراست. 
وی گفت: امید است ورزش در پهنای ایران اسلامی خصوصا در استان خراسان جنوبی همانند رودخانه ای جوشان و خروشان در جریان باشد و جوانان و نوجوانان برومند این دیار، هرکدام مانند ستاره ای درخشان در عرصه رقابت های کشوری، آسیایی و جهانی بدرخشند.
معتمدیان اظهار داشت: اینجانب فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به کلیه دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش، مربیان، ورزشکاران، داوران، پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی، کلیه حامیان ورزش استان و ورزش دوست خراسان جنوبی تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون جامعه ورزش را مسئلت می نمایم.
۲۶ مهر تا دوم آبان هفته تربیت بدنی و ورزش نام دارد.
بیشتر بخوانید: ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده است رشد 105 درصدی عملکرد فنی و حرفه ای طبس طی امسال

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار