دیدگاه کاربران خبرآنلاین درباره فوری ترین اقدام اقتصادی دولت/ قیمت ها را تثبیت کنید

خبر آنلاین پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰:۰
برخی از کاربران خبرآنلاین در نظرسنجی فوری ترین درخواست اقتصادی شما از دولت چیست، عنوان کردند: «دولت باید تصمیمات درست بلندمدت و کوتاه مدت را همزمان اجرایی کند؛ کوتاه مدت برای مراقبت از معیشت مردم و بلندمدت برای اصلاح ساختار اقتصاد کشور.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، طی یک سال گذشته اقتصاد ایران به مشکلات فراوانی تحت تاثیر شوک ارزی و تشدید تحریم ها مواجه شده است. بر این اساس، طرح های متعددی برای آرامش بخشی به بازار در دستور کار قرار گرفته است و ریزش قیمت ها در بازار در ماه های اخیر قابل توجه بوده است.
با این حال، سوالی که امروز محل بحث بسیاری از کارشناسان قرار دارد، فوری ترین اقدام دولت در شرایط کنونی است. کاربران خبرآنلاین در نظرسنجی ای که منتشر شد، در این خصوص که «درخواست اقتصادی شما از دولت در شرایط کنونی چیست؟» دیدگاه های جالبی داشتند.
یکی از کاربران خبرآنلاین در این خصوص نوشت: «زمان رییس جمهور قبلی هم ما همش به این امید بودیم دلار دوباره بشه هزار تومن، الان هم تاریخ دوباره تکرار شد. متاسفانه هیچ تغییری صورت نخواهد گرفت.»
کاربر دیگری عنوان کرد: «به خاطر مردم هر کاری می توانید بکنید. تا اقتصاد به وضع قبل برگرده، این مردم از دولت حمایت کردند. حالا نوبت دولت است که از مردم حمایت کنه.»
یکی از کاربران خبرآنلاین تصریح کرد: «یک برنامه بلندمدت برای ثبات اقتصادی تعیین کنه و با در نظر گرفتن تحریم ها و درآمدهاش از همون برنامه پیروی کنه. این طوری مقاومت اقتصاد رو هم بالا برده و این قدر فشار اقتصادی مردم رو اذیت نمی کنه.»
کاربری یادآور شد: «انتظار مردم از تیم اقتصادی دولت این است که با مردم به صورت شفاف، موانع رشد اقتصادی و وانفسای معیشت مردم را در میان بگذارند.»
یکی از کاربران نوشت: «فقط باید تصمیمات درست بلندمدت و کوتاه مدت همزمان اجرایی شود؛ کوتاه مدت برای مراقبت از معیشت مردم و بلندمدت برای اصلاح ساختار اقتصاد کشور.»
کاربری تصریح کرد: «قیمت ها رو ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار