یزد- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: اگر از فضای مجازی استفاده درست شود، ظرفیت مناسبی برای تبیین سیره و ابعاد شخصیتی حضرت امام خمینی (ره) است .

حجت الاسلام علیرضا نجیمی روز دوشنبه در جمع روحانیون مهریز با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران افزود: تبیین افکار معمار کبیر انقلاب اسلامی در فضای مجازی توسط مبلغان دینی و مدرسان حوزه و دانشگاه در شرایط کرونایی رسالت خطیری است که نباید نسبت به آن بی تفاوت بود.
وی اظهار کرد: با گذشت سال ها از رحلت امام عظیم الشان(ره) هنوز وصیت نامه الهی سیاسی ایشان برای مردم و جوانان تبیین نشده که در این زمینه نیاز به فعالیت بیشتری است .
نجیمی با تاکید بر حضور فعال روحانیون و طلاب در عرصه های فرهنگی و دینی یادآور شد: باید با شناخت توطئه های دشمنان در ابعاد مختلف آمادگی مقابله را داشت و نسبت به خنثی کردن اهداف استکبار نقش آفرین بود.
همچنین تعدادی از طلاب و روحانیون منطقه در این دیدار به اهمیت انجام امور فرهنگی و دینی با همکاری مردم و تشکل ها در راستای اهداف نظام و انقلاب اسلامی و جذب جوانان تاکید کردند.
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد گفت: مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و شهدای یوم الله ۱۵ خرداد با رعایت نکات بهداشتی در مرکز استان و شهرستان ها برگزار می شود.
سعید زارع شامگاه دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این آیین روز سه شنبه ۱۳ خردادماه از ساعت ۲۰ در جوار امامزاده سیدمحمد جعغر (ع) در شهر یزد برگزار می شود.
وی ادامه داد: در این مراسم معنوی حجت الاسلام فرشاد از مدرسان حوزه و دانشگاه سخنرانی می کند و مشابه این آیین در تمام شهرستان ها برگزار می شود.
به گفته زارع، برگزاری فعالیت های فرهنگی هنری در خصوص امام و شخصیت ایشان و مسابقه ای از وصیت نامه الهی سیاسی بنیانگذار جمهوری اسلامی پیش بینی شده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری