شهرام ناظری: برایم غیرممکن است کار نکنم

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰
شهرام ناظری در رونمایی جدیدترین آلبوم خود گفت: برایم غیر ممکن است کار نکنم.

آفتاب نیوز :
آلبوم موسیقی ارکسترال «آرش کمانگیر» به آهنگسازی پژمان طاهری و آواز شهرام ناظری در موزه موسیقی رونمایی شد.
در ابتدای این برنامه محمد حسین توتونچیان به عنوان ناشر این آلبوم در سخنانی بیان کرد: امروز آئین رونمایی از آلبومی است که با زحمات و پیگیری های دوست عزیز و هنرمندم آقای پژمان طاهری توسط ارکستر مجلسی اتریش ضبط شد.
پژمان طاهری آهنگساز این اثر هم بیان کرد: خوشحالم پروژه فرصتی بود که دوباره کنار استاد ناظری باشم. کار کردن در کنار او یک مدرسه است و درس های مهمی از او می گیرم. معلمی و شاگردی به این نیست هفته ای یک ساعت نزد یک معلم بروید وقتی کار موسیقی را با موزیسین سخت گیری مانند ناظری پیگیری می کنید، طول می کشد. دوست داشتم کار بیشتر طول بکشد هر دفعه با نکته جدید روبرو می شدم.
او ادامه داد: آرش برای من یک مرامنامه و شیوه برای چگونه بودن و چگونه رفتن است. باید از برادرم تشکر ویژه داشته باشم که مثل همیشه در کنار من بود. اگر امروز دورهم جمع شدیم روزگاری است که دوران انتشار سی دی (آلبوم) به سر آمده است از آقای توتونچیان تشکر می کنم این کار را که باور دارم توجیه اقتصادی ندارد انجام داد و ظرف دو هفته کنسرتش را برگزار کرد.
سپس شهرام ناظری گفت: اکثراً با کارها و نظرات من آشنا هستند شاید در کنار آرش مشغول چند کار دیگر بودیم. کار سی دی (آلبوم) از نظر اقتصادی توجیه ندارد اما کار عشق و دل ماست. برایم غیر ممکن است کار نکنم. تشکر می کنم از خبرنگاران عزیز که همپای ما هنرمندان حرکت کردند و سختی ها کنار من و نوع دیگری از صدای آواز ما هستند.
او ادامه داد: من خیلی با برادران طاهری کلنجار رفتم من کار آرش را پیشنهاد دادم و گفتم ...

[ مشاهده متن کامل شهرام ناظری: برایم غیرممکن است کار نکنم آفتاب نیوز ]