حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: می بینید تبلیغات آمریکایی ها را که چطور میخواهند بین نظام و بین مردم فاصله بیندازند؟ هدف فعّالیّت این است که جوان ایرانی را از نظام اسلامی جدا کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، هم زمان با سالروز قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن ۱۳۵۶، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، صبح امروز (سه شنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
رهبر معظم انقلاب در این دیدار طی سخنانی تاکید کردند: من به شما عرض بکنم که انتخابات یک جهاد عمومی است؛ انتخابات مایه ی تقویت کشور است؛ انتخابات مایه ی آبروی نظام اسلامی است. می بینید تبلیغات آمریکایی ها را که چطور میخواهند بین نظام اسلامی و بین مردم فاصله بیندازند؟ دائم مشغول کارند، به قول خودشان اتاق فکر تشکیل میدهند، برنامه ریزی میکنند. هدف فعّالیّت این است که جوان ایرانی را از نظام اسلامی جدا کنند؛ امّا به نتیجه نمیرسند.
ایشان افزودند: می بینید در بیست ودوّم بهمن چه اتّفاق می افتد، در بزرگداشت شهید عزیزمان سلیمانی چه اتّفاق می افتد! در انتخابات، همین اتّفاق باید بیفتد؛ یعنی ببینند دشمنان که با وجود اصرار آنها برای اینکه مردم را از نظام جدا کنند، مردم به انتخابات اقبال میکنند که این اقبال، آبروی نظام اسلامی است. چشم دوستان و دشمنان هم دوخته ی به اینجا است. دشمنان میخواهند بدانند که حالا بعد از این همه تلاش و تبلیغات و مشکلات اقتصادی ای که در کشور وجود دارد و بدعهدی ای که غربی ها و اروپایی ها با ما کردند و فشارهایی که آمریکایی ها دارند وارد میکنند بالاخره نتیجه اش در مردم چه شده. دوستان ما هم در اطراف دنیا با نگرانی نگاه میکنند تا ببینند چه خواهد شد.
رهبر انقلاب خاطرنشان کردند: البتّه هر وقت پیغامی به یک مجموعه ای از دوستانمان میدهیم، همیشه بنده میگویم هیچ نگران نباشید، از ملّت ایران نگران نباشید؛ ملّت ایران میداند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار