باران ۸ساله؛ پیدا شد

اقتصاد برتر جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۳

استاندار مرکزی گفت: «باران شیخی» دختربچه مفقود شده در شهر مهاجران از سلامت کامل برخوردار است و به زودی به آغوش گرم خانواده باز خواهد گشت.
تهران – اقتصادبرتر-فروردین ۹۸
به گزارش خبرنگار اقتصادبرتر در اراک؛ سید علی آقازاده پنجشنبه شب در حاشیه نشست صمیمی با سمن ها و آئین تجلیل از جوانان به مناسبت گرامیداشت هفته جوان، اظهار داشت: از زمان و لحظه ای که باران ۸ ساله در شهر مهاجران ناپدید شد تا به امروز که حدود ۵ روز می گذرد تلاش مطلوبی از سوی دستگاه های مرتبط انجام شده است.
استاندار مرکزی افزود: بلافاصله با دریافت خبر ناپدید شدن این دختربچه نیروی انتظامی و عوامل نیروی انتظامی وارد عمل شدند. ناپدید شدن باران به هیچ وجه به موضوع ناامنی در شهر مهاجران مرتبط نیست.
آقازاده ادامه داد: باران کوچک امشب که ۲۹ فروردین است از سلامتی کامل برخوردار است و با توجه به اقداماتی که در حال انجام است و همکاری خوب مردم و خانواده باران و پیگیری های مستمر نیروهای انتظامی و دستگاه های مرتبط در شورای تأمین، دستگاه قضائی و اداره کل اطلاعات استان امیدواریم با اقدامات انجام شده طی چند روز آینده شاهد بازگشت باران به آغوش گرم خانواده اش باشیم.
وی تصریح کرد: برخی از مسائل و موضوعات را فعلاً نمی توان گفت و شورای تأمین و نیروی انتظامی فعالیت های خود را انجام می دهند و امیدواریم با هماهنگی و همکاری دستگاه های مرتبط ظرف چند روز آینده مسئله و مشکل رفع شود و باران به آغوش گرم خانواده برگردد.
فرماندار شازند: سرنخ های مهمی از باران شیخی بدست آمده است
مصطفی عرب: با تلاشهای مدبرانه پلیس و همه عوامل دست اندرکار سرنخ ها و اطلاعات خوبی از وضعیت باران شیخی که ...