ربودن خودرو و بچه در سایه بی توجهی پدر

آفتاب نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷
معاون عملیات فرماندهی انتظامی لرستان از نجات جان دختربچه ی سه ساله و کشف خودرو سرقتی طی اقدام سریع و به موقع کاربر تلفن ۱۱۰ و پلیس شهرستان کوهدشت خبر داد.

آفتاب نیوز :
سرهنگ حسین نجفی اظهار کرد: روز گذشته فردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و با لحنی مضطرب و هراسان اعلام داشت بچه و ماشینم را دزدیدند و کاربر ۱۱۰ به سرعت جزئیات و اطلاعات مورد نیاز را از پدر کودک ربوده شده پرسید.
وی تصریح کرد: کاربر با تجربه بلافاصله موضوع را با کلانتری محل وقوع سرقت و همچنین یگان امداد شهرستان کوهدشت اعلام کرد و خود نیز پیگیری های لازم برای حضور سریع تر نیروها انجام داد.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: مأموران با به کارگیری شیوه های تخصصی پلیسی موفق به شناسایی خودرو و مکان توقف خودرو در یکی از روستاهای حوالی شهرستان کوهدشت شدند و با هماهنگی مقام قضایی به روستای مورد نظر عزیمت که سارقان به محض مشاهده خودروهای پلیس اقدام به فرار کردند.
نجفی اضافه کرد: با انجام تعقیب و گریز و اجرای طرح مهار، پلیس عرصه را بر سارقان تنگ کرد و به آن ها دستور ایست داد ولی متأسفانه سارقان به دستور و شلیک تیرهای هوایی هشداری پلیس توجهی نکردند و در نهایت خودروی حامل سارقان بر اثر سرعت غیرمجاز از کنترل راننده خارج و واژگون شد و مأموران سه متهم سرنشین خودرو را که دچار مصدومیت شده بودند به بیمارستان انتقال دادند.
وی بیان کرد: در تحقیقات به عمل آمده محرز شد مالک خودرو به همراه همسر و فرزندش در خودرو حضور داشتند که پس از پارک اتومبیل در جلوی منزلشان خود و همسرش برای انجام امور شخصی از خودرو خارج و سوییچ را در ماشین جای می گذارد که در بازگشت متوجه می شود سارقان از غفلت و فرصت پیش آمده استفاده کرده و خودرو و فرزندش را ربودند.
نجفی ادامه داد: در بازجویی های به عمل آمده متهمان اظهار داشتند در هنگام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار