پارسینه: پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: تاکنون ندیده بودم باشگاهی به بزرگی پرسپولیس برای حفظ یک بازیکن بیانیه ای اینچنینی صادر کند.

مرتضی فنونی زاده درباره عملکرد باشگاه پرسپولیس برای حفظ نفراتی مثل شجاع خلیل زاده اظهار داشت: هر بازیکنی حق دارد به فکر منافع مالی اش باشد، اما وقتی قراردادی را امضا می کند باید به مفاد آن قرارداد هم پایبند باشد. به صورت مثال اگر می گویند برای یک فصل فلان مقدار پول می گیری بازیکن باید تا پایان فصل اعتراضی به این موضوع نکند مگر اینکه هیأت مدیره تشخیص بدهد آپشن هایی را به این قرارداد اضافه کند. یعنی اگر بازیکن بتواند به تیم ملی دعوت شود یا میزان مشخصی گل بزند، مبلغی مشخص به قراردادش اضافه شود.
وی افزود: به نظر من مسئولان باشگاه پرسپولیس برای حفظ خلیل زاده شأن این باشگاه را رعایت نکردند. تاکنون ندیده بودم پرسپولیس برای حفظ یک بازیکن به این شکل بیانیه صادر کند. تیم ما در دهه ۶۰ نوزده جام آورد. در آن زمان امثال شجاع خلیل زاده و بشار رسن کجا بودند؟ بازیکنان نامی آمدند و رفتند و برای این تیم زحمت کشیدند. ۶۰، ۷۰ درصد آن ها هم مجانی بازی کردند، اما اینگونه رفتار کردن در شأن نام بزرگ پرسپولیس نیست.
پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره اینکه مهدی رسول پناه مدتی قبل اعلام کرد اگر مبلغ قرارداد خلیل زاده افزایش یابد سایر بازیکنان این تیم واکنش نشان می دهند، اما دو سه روز قبل در بیانیه باشگاه پرسپولیس آمده بود خلیل زاده درخواستی منطقی داشته توضیح داد: به مدیریت باشگاه کاری ندارم، زیرا این افراد با یک نامه می آیند و با یک نامه می روند. نباید فردی که تنها پرسپولیس را دوست دارد بر مسند قدرت بنشیند. همانگونه که مدیر باید شأن باشگاه را حفظ کند بازیکن هم باید خویشتندار باشد.
فنونی زاده افزود: پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و اگر کسی دلش با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار