تنوع رنگ گوگل پیکسل 4 بی نظیر خواهد بود

آی تی رسان پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸

اگر اطلاعات به دست آمده توسط Mobile Fun را باور کنیم، باید گفت تنوع رنگ گوگل پیکسل 4 بسیار بالا خواهد بود. بر اساس این اطلاعات گوگل پیکسل 4 در رنگ های صورتی کمرنگ، آبی آسمانی، سبز روشن، زرد کمرنگ، نارنجی، سفید شفاف و مشکی محض عرضه خواهد شد. فروشگاه انگلیسی ادعا کرده است اطلاعات گفته شده را از طریق یکی از کارکنان شرکت گوگل به دست آورده است. در زیر، رندرهای طراحی شده از پیکسل 4 بر اساس قاب های Olixar را مشاهده می کنید.
در تصویری دیگری که منتشر شده است، رنگ های مختلفی را از گوگل پیکسل 4 مشاهده می کنیم. گفته می شود این تصویر به عنوان دعوتنامه مراسم 15 اکتبر گوگل ارسال شده است، اما بیشتر به نظر می رسد با تصویری که به صورت غیر حرفه ای در فتوشاپ طراحی شده است، روبرو هستیم.
تصاویر ذیل باز هم تنوع رنگ گوگل پیکسل 4 را نشان می دهند. همانطور که می بینید، رنگ های سفید و مشکی این اسمارت فون زیبایی خاصی دارند. رنگ نارنجی از پرچم دار گوگل نیز وجود دارد که تصویر آن از تبلیغات میدان تایمز به دست آمده است.
روی هم رفته باید گفت گوگل پیکسل 4 در هفت رنگ ارایه خواهد شد. گوگل تا به امروز تنها سه رنگ برای اسمارت فون های پیکسل خود عرضه کرده است و افزایش ناگهانی این تعداد به هفت رنگ کمی غیر قابل باور است. خوشبختانه مدت زمان زیادی تا پانزدهم اکتبر و رونمایی رسمی از آخرین نسل پرچم داران گوگل باقی نمانده است و با کمی صبر درستی یا نادرستی این مطلب مشخص خواهد شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار