مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: ملت ایران قدردان رشادت های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس هستند و هیچ گاه فداکاری های آنها را فراموش نخواهند کرد.

به گزارش ایسنا، غلامرضا حقایق پور در دیدار با جانباز «ابوطالب سیمیاری» رییس بیمارستان کوثر قزوین، مسئولیت جدید ریاست بیمارستان کوثر را به جانباز سیمیاری تبریک گفت و خاطرنشان کرد: جانبازان دیروز در هشت سال دفاع مقدس با روحیه ایثار و گذشت خود نقش شان را به خوبی در اعتلای انقلاب اسلامی ایفا کردند و امروز نیز در صحنه های مختلف علمی، اقتصادی و فرهنگی منشأ خیر و برکت هستند.
حقایق پور افزود: دکتر سیمیاری از جمله جانبازان موفق استان قزوین است که بعد از نایل شدن به مقام جانبازی با تحمل سختی ها و مشقت های ناشی از مجروحیت در مسیر کسب علم و دانش تلاش کرده و اکنون با اخذ مدرک دکتری تخصصی مشغول خدمات رسانی به هم وطنان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: ملت ایران همواره قدردان رشادت های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس هستند و هیچ گاه فداکاری های آنها را فراموش نخواهند کرد.
وی با بیان اینکه دکتر سیمیاری در بیمارستان های ولایت و بوعلی همیشه در خدمت رسانی به ایثارگران پیشتاز بوده است، خاطرنشان کرد: امروز نیز از ایشان در بیمارستان کوثر انتظار داریم که در این راستا کمک حال بنیاد باشد تا نحوه ارایه خدمات به این عزیزان تسهیل یابد.
ابوطالب سیمیاری رییس بیمارستان کوثر قزوین نیز در این دیدار گفت: بزرگترین افتخارم، خدمت رسانی به خانواده های شهدا و ایثارگران است زیرا معتقد هستم هر آنچه انقلاب اسلامی دارد به برکت مجاهدت های این عزیزان است. در هر بیمارستانی که باشم در خدمت به مردم به ویژه ایثارگران از انجام هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد تا خدمات درمانی به آنها با کیفیت مطلوب ارایه شود.
جانباز «ابوطالب سیمیاری» سرپرست سابق معاونت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار