مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان با بیان اینکه طرح آمران سلامت برای دعوت مردم به رعایت شیوه نامه ها و پروتکل های بهداشتی از پنجم آبان ماه آغاز شده است، گفت: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون که با بهره مندی از ظرفیت های ارزنده داوطلبی و جوانان صورت گرفته، 45 هزار و 234 نفر از شهروندان از خدمات این طرح بهره مند شده اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ علی محمدهاشمی با بیان اینکه طرح آمران سلامت برای دعوت مردم به رعایت شیوه نامه ها و پروتکل های بهداشتی توسط جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از روز دوشنبه پنجم آبان ماه آغاز شده است، گفت: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون که با بهره مندی از ظرفیت های ارزنده داوطلبی و جوانان صورت گرفته، 45 هزار و 234 نفر از شهروندان از خدمات این طرح بهره مند شده اند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اشاره به اینکه یک هزار و 399 نفر از داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان در قالب 570 تیم در طرح «آمران سلامت» استان اصفهان فعالیت می کنند، افزود: در این مدت، 45 هزار و 234 اصفهانی از خدمات طرح آمران سلامت بهره مند شده اند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در همین راستا در اجرای طرح ملی آمران سلامت استان اصفهان با بهره مندی از ظرفیت های ارزنده داوطلبی، 7 هزار و 391 ماسک و 164 لیتر مواد ضدعفونی کننده در بین مردم توزیع شده است.
هاشمی گفت: در اجرای این طرح ملی در استان، نیروی انتظامی، استانداری، دانشگاه علوم پزشکی، شهرداری ها، دهیاری ها و دیگر مقامات شهرستانی و محلی یاریگر و همراه جمعیت هلال احمر بوده اند.
گفتنی است طرح آمران سلامت در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در جلوگیری از گسترش بیماری منحوس کرونا از 5 آبان آغاز شده و تا 15 آبان ماه با مشارکت جوانان و داوطلبان در سراسر استان ادامه خواهد داشت .

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار