معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۳ سارق منزل و یک مالخر خبر داد و گفت: تا کنون به سرقت های منازل به مبلغ ۱۰ میلیارد ریال اعتراف کرده اند.
به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه احمد نجفی گفت: ساعت ۹ شب سیزدهم دی ماه ۹۵ ماموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا برابر گزارش یکی از شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت منزل به محل حادثه مراجعه کردند. با مراجعه ماموران کلانتری در محل شاکی اظهار داشت ساعت ۱۲ امروز از منزل خارج شدم و در ساعت ۲۱:۰۰ که مراجعه کردم، متوجه شدم قفل در ورودی تخریب شده و سارق یا سارقان وارد منزل شده اند.
وی ادامه داد: شاکی مدعی بود سارقان اموالی از قبیل سرویس طلا، ۲ عدد دستبند، ۳ حلقه انگشتر، ۴ عدد ربع سکه، یک عدد نیم سکه، ۲ عدد سکه تمام و یک عدد سکه پارسیان و دستبند طلا بچه گانه و ۱۰۰ هزار تومان پول نقد را به سرقت برده اند.پرونده ابتدا به پایگاه دوم ارجاع شد و سپس برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی با اشاره اینکه کارآگاهان در تحقیقات اولیه به دست آوردند که ۲ مرد جوان مرتکب سرقت شده اند، افزود: بعد از گذشت ۲ سال یکی از متهمان ۲۳ ساله بی کار، معتاد به شیشه و هروئین و مجرد و دارای سابقه سرقت منزل، در اردبیل هنگام ارتکاب سرقت منزل دستگیر می شود و در آن پرونده اعتراف می کند با همدستی فردی به نام شاهین ۲۵ ساله، دارای سابقه سرقت و آدم ربایی، بی کار، معتاد و متاهل و همسر وی به نام مریم ۳۰ ساله و دارای سابقه حمل مواد و... در شهر های مختلف از جمله تهران دست به سرقت می زدند.
نجفی ابراز داشت: بعد از انجام پیگیری های قضائی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار