قیمت ساینا یکی از محصولاتی که قرار است بخشی از جای خالی پراید را پر کند، به ۱۰۸ میلیون تومان رسیده است. همچنین تیبا به عنوان جانشین اصلی پراید نیز این روز ها قیمتی حدودا ۹۷ میلیون تومانی دارد.

بنابر گفته فعالان بازار، منحنی قیمت خودرو همچنان روندی صعودی دارد، منتها شیب آن فعلا ملایم است.
به گزارش سایت طلا به نقل از فرارو ، در حال حاضر قیمت پراید در مدل ۱۳۱ به ۸۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده و برای خرید مدل ۱۱۱ این محصول نیز باید ۹۳ میلیون تومان هزینه کرد. ثبت این قیمت ها برای پراید در حالی است که گفته می شود تولید خودروی موردنظر در سایپا و پارس خودرو متوقف شده است. البته سایپایی ها هنوز رسما خبر توقف تولید پراید را اعلام نکرده اند، اما پیش تر وعده داده بودند که این محصول تا پایان تیر حذف خواهد شد. باید منتظر ماند و دید پراید در نهایت با چه قیمتی از خودروسازی و بازار خودروی کشور خداحافظی خواهد کرد. آیا پراید به قله ۱۰۰ میلیون تومان خواهد رسید؟ باید صبر کرد و دید.
اما در بین دیگر خودرو های داخلی، قیمت ساینا یکی از محصولاتی که قرار است بخشی از جای خالی پراید را پر کند، به ۱۰۸ میلیون تومان رسیده است. همچنین تیبا به عنوان جانشین اصلی پراید نیز این روز ها قیمتی حدودا ۹۷ میلیون تومانی دارد. با توجه به اینکه پراید حذف شده، چیزی به تحقق پیش بینی کارشناسان مبنی بر رسیدن کف قیمت خودرو به ۱۰۰ میلیون تومان (در بازار آزاد) نمانده است.
فعالان بازار، اما در مورد قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ عنوان می کنند که این محصول در حال حاضر قیمتی برابر با ۱۷۰ میلیون تومان دارد. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ هم با ثبت رکوردی جدید، حالا خودرویی ۲۰۱ میلیون تومانی به شمار می رود. از بازار دنا پلاس نیز خبر می رسد خودروی موردنظر قیمتی برابر با ۲۶۷ میلیون تومان دارد که نشان می دهد این محصول هم پا به پای باقی خودرو ها از نردبان قیمت بالا رفته است.
در بین محصولات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار