شرکت خودروسازی لوتوس اعلام کرد در مدت زمان تقریبا کوتاهی از سال 2020 میلادی تمام خودروهای الکتریکی مدل جدید خود را به فروش رسانده است.

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، شاید در نگاه اول سوپر خودرویی مثل لوتوس 2020 یا Lotus Evija اتومبیلی گران قیمت به نظر برسد که افراد زیادی توانایی خرید آن را ندارند ولی آمارهای منتشرشده از میزان فروش این خودرو نشان می دهد تمام دستگاه های تولیدشده از مدل 2020 لوتوس به فروش رسیده است.
سوپر خودروی الکتریکی لوتوس بااینکه قیمتی برابر با 2.6 میلیون دلار دارد ولی توجه تعداد زیادی از علاقه مندان به اتومبیل های الکتریکی را به سمت خود جذب کرده و توانسته است ازلحاظ فروش موفقیتی بزرگ را برای شرکت لوتوس به ارمغان بیاورد. نکته جالب توجه و بااهمیت در مورد سوپر خودروی الکتریکی Lotus Evija به فروش رسیدن تمامی دستگاه های آن پیش از عرضه رسمی به مشتریان است.
طبق اعلام لوتوس جدیدترین مدل خودروی الکتریکی این شرکت در اوایل تابستان 2020 عرضه می شود. کارشناسان معتقدند حداکثر 130 دستگاه از این خودرو تولید خواهد شد. موفقیت در پیش فروش اتومبیل Lotus Evija بدون شک باعث می شود مدیران این شرکت بیش از گذشته بر روی تولید خودروهای الکتریکی سرمایه گذاری کرده و مدل های جدیدتر و پرقدرت تری از این وسایل نقلیه را تولید کنند.
شرکت سازنده خودروی Lotus Evija هنوز میزان درآمدزایی خود از پیش فروش این اتومبیل را اعلام نکرده ولی شواهد حاکی از آن است که این شرکت درفروش سوپر خودروی الکتریکی لوتوس 2020 سود کلانی را به دست آورده و در مقایسه با سایر خودروسازان اروپایی به موفقیت بزرگی دست یافته است.
عواملی چون آلودگی هوا، آلودگی صوتی و گران بودن سوخت های فسیلی سبب شده است در چند سال اخیر مردم کشورهای مختلف جهان به سمت استفاده از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار