معاون اول رئیس جمهور گفت: بهینه سازی مصرف انرژی ظرفیت بزرگی است که در افزایش درآمدهای ارزی کشور و ایجاد فرصت های شغلی آثار مثبت زیادی را به همراه خواهد داشت.

- اخبار سیاسی -
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در جلسه دیدار تعدادی از اعضای هیئت مدیره فدراسیون صنعت نفت ایران با وی که پیش از ظهر امروز(شنبه) برگزار شد، پیشنهادات مطرح شده برای بهینه سازی مصرف انرژی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بهینه سازی مصرف انرژی از مهمترین ضرورت های کشور است که می تواند نقش سازنده ای در بخش های مختلف اقتصادی و آینده اقتصاد کشور ایفا کند.
روحانی: مراقبت های کرونایی در سراسر کشور تشدید شود/ بی حوصلگی را کنار بگذاریم
جهانگیری: کالا های اساسی با ارز دولتی نباید گران شوند
جهانگیری: اصلاح و بهبود فضای کسب و کار گام مهمی برای جهش تولید است
وی با تاکید بر اینکه بهینه سازی مصرف انرژی می تواند به صیانت از ذخایر و منابع انرژی کشور کمک کند، افزود: بهینه سازی مصرف انرژی ظرفیت بزرگی است که در افزایش درآمدهای ارزی کشور و ایجاد فرصت های شغلی آثار مثبت زیادی را به همراه خواهد داشت.
معاون اول رئیس جمهور با یادآوری اینکه خوشبختانه مصوبات خوبی در حوزه بهینه سازی مصرف انرژی وجود دارد، خاطرنشان کرد: اگر آیین نامه های اجرایی این مصوبات نیاز به اصلاح داشته باشد، دولت آمادگی دارد پیشنهادات بخش خصوصی را در این خصوص مورد بررسی قرار دهد.
جهانگیری از اعضای هیئت مدیره فدراسیون صنعت نفت ایران خواست اگر سازوکار یا پیشنهادات جدیدی برای فعال کردن طرح های مرتبط با بهینه سازی مصرف انرژی دارند، این پیشنهادات را به دولت ارائه دهند تا مورد بررسی قرار گیرد.
در این جلسه رئیس هیئت مدیره فدراسیون صنعت نفت ایران نیز گزارشی از عملکرد و فعالیت های این فدراسیون که از زیرمجموعه های اتاق بازرگانی، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار